کد خبر: 41148 A

تداوم کشمکش بین مالک و مدیرعامل اسبق گهر؛

اگر هدایتی ثابت کند تاکنون 1.5 میلیارد به من پول داده یا به حساب بانکی‎ام واریز کرده، حق با اوست و از این‎که تیم مشکل مالی داشته مقصر من هستم.

خرم‌آباد - ایلنا: مالک باشگاه گهر گفت: آیت‎الله‎زاده به سبب کسالتی که داشت استعفا داد و برای مردم دورود فرقی ندارد چه کسی مدیرعامل باشد و آنها با تمام وجود از تیم‎ خود حمایت می‎کنند. 

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین هدایتی با بیان این این مطلب اظهارکرد: ما مالک گهر نیستیم، بلکه بهره‎برداریم و تا پایان فصل در کنار گهر می‎مانیم و این تیم را حمایت می‎کنیم.

وی شایعات کنار رفتن از گهر را رد کرد و افزود: من در جریان این شایعات نیستم و فعلاً چنین قصدی ندارم. اگر کسی بگوید به وجود من نیاز نیست و می‎تواند تیمداری کند دستش را می‎بوسم و تیم را واگذار می‎کنم.

هدایتی با بیان اینکه به عنوان حامی مالی در خدمت مردم لرستان به ویژه‎ دورودی‎ها هستم، عنوان کرد: آیت‎الله‎زاده به سبب کسالتی که داشت استعفا داد و برای مردم دورود فرقی ندارد چه کسی مدیرعامل باشد و آنها با تمام وجود از تیم‎شان حمایت می‎کنند.

مالک باشگاه استیل‌آذین تهران با ابراز نارضایتی از بسته شدن گهر در اول فصل، تصریح کرد: مجموع باشگاه باید از ابتدا قدرتمندانه بسته می‎شد که متأسفانه آن زمان خوب تدارک دیده نشده بود. بازی دهم فصل تیم را تحویل گرفتیم و تا حالا حدود 15 میلیارد ریال هزینه کرده‎ام. بهترین البسه را تهیه و تمام بدهی‎ها را پرداخت کرده‎ و به هیچ کسی بدهی نداریم. اگر کسی بگوید از ما طلب دارد به هیچ وجه صحت ندارد و باید مدرک بیاورد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در نقل و انتقالات نیم‎فصل به آقایان گفتم بازیکن جدید بگیرند که گفتند مایلی‎کهن به جوانان اعتقاد دارد و اینکه می‎گویند مشکل مالی داشته‎ایم درست نیست. اگر از من پول خواسته‎ و نداده‎ام حق با آنهاست. شاید به کادر فنی اخبار نادرست داده‎اند چون در این خصوص مشکلی نداشته‎ایم.

هدایتی یادآور شد: همین الان بالغ بر 400 میلیون تومان دست مدیرعامل سابق است و بی‎پولی ما صحت ندارد. در جلسه‎‎ای که چند روز پیش با محمد مایلی‎کهن داشتم، گفتم اگر بازیکن آزاد می‎خواهد به تیم اضافه کند مشکلی نیست.

وی با اشاره به صحبت‎های آیت‎ا...‎زاده که گفته هدایتی تاکنون یک میلیارد و صد میلیون تومان برای گهر هزینه کرده، اظهار کرد: نمی‎دانم این حرف را روی چه اصولی بیان کرده در حالیکه به حساب وی 15 میلیارد ریال واریز کرده‎ام. آیت‎ا...‎زاده می‎گوید صورت‎حساب مالی را به عابدینی و نماینده دادستانی تحویل داده، حال من یک سوال دارم، باید صورت‎حساب را به کسی بدهد که به عنوان مدیرعامل او را انتخاب کرده یا به عابدینی؟!

هدایتی در پایان گفت: برای اینکه ثابت کنم این پول را به حساب آیت‎ا...زاده واریز کرده‎ام، تمام اسناد را فکس می‎کنم تا همه متوجه شوند این وسط چه کسی دروغ می‎گوید.

همچنین رضا آیت‎الله‎زاده نیز با اشاره به صحبت‎های هدایتی مبنی بر اینکه 1.5 میلیارد تومان به حساب وی واریز کرده، گفت: این موضوع به هیچ‌وجه صحت ندارد. هدایتی فقط 680 میلیون تومان به من پول داده و با چکی که به کادر فنی داده بالغ بر یک میلیارد و یکصد میلیون تاکنون هزینه کرده است.

وی تأکید کرد: به هیچ‌وجه دوست نداشتم مسایل گهر رسانه‎ای شود اما چون هدایتی ابتدا این مطالب را رسانه‎ای کرده، من هم برای تنویر افکار عمومی مطالبی را عنوان می‎کنم.

آیت‎الله‎زاده با تأکید بر این‎که صورت‎حساب را باید به امین اموال دادستانی تحویل دهم، تصریح کرد: چون هدایتی اعلام کرده از گهر می‎رود من هم مدارک را به آقای تورگ دادم؛ از مدارک رونوشت دارم و به هدایتی هم آنها را تحویل می‎دهم.

مدیرعامل مستعفی گهر دورود تأکید کرد: اگر هدایتی ثابت کند تاکنون 1.5 میلیارد به من پول داده یا به حساب بانکی‎ام واریز کرده، حق با اوست و از این‎که تیم مشکل مالی داشته مقصر من هستم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هدایتی 5 میلیارد تومان به ملوان کمک کرده و این در حالی است که در مدت مشابه برای گهر حدود یک میلیارد خرج کرده است. اختلاف این مبلغ فاحش است و قابل توجیه نیست. در هر صورت از هدایتی تشکر می‎کنم در این مدت برای تیم هزینه کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر