کد خبر: 33223 A

دبیر خانه کارگر بروجرد

دبیر خانه کارگر بروجرد گفت: متاسفانه برخی واحد های تولیدی به بهانه مشکلات اقتصادی حقوق کارگران خود را با تاخیر پرداخت می‌کنند.

ایلنا - بروجرد: دبیر خانه کارگر بروجرد گفت: متاسفانه برخی واحد های تولیدی به بهانه مشکلات اقتصادی حقوق کارگران خود را با تاخیر پرداخت می کنند.

به  گزارش خبرنگار ایلنا از بروجرد،محمد گودرزیˈ در جمع خبرنگاران افزود: پرداخت به موقع حقوق کارگران باعث تضمین امنیت شغلی آنها و ایجاد انگیزه برای کار بهتر خواهد بود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر اغلب کارگران دغدغه از دادن شغل و عدم پرداخت به موقع حقوق و همچنین چگونگی امرار معاش را دارند که این نگرانیها تبعات منفی در حین کار را نیز دارد.

وی اظهار داشت: تحقق شعار امسال ˈتولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانیˈ در گرو حمایت از قشر کارگر است تا این افراد با علاقه و بدور از هر اضطرابی وظیفه خود را با بهترین کیفیت انجام دهند.

گودرزی افزود: هم اکنون اغلب واحدهای تولیدی بروجرد در پرداخت حقوق و دستمزد کارگران با مشکل مواجه اند اما دو واحد تولیدی داروسازی اکسیر و داروسازی داملران با وجود مشکلات ظرفیت تولید خود را ارتقاء داده و حقوق کارگران شان را در موعد مقرر پرداخت می کنند.

گودرزی افزود: این دو واحد با ایجاد امنیت شغلی برای کارگران با پرداخت به موقع حقوق و مزایای این قشر نشان داده اند که تحریم ها بدون سوءمدیریت نمی توانند تولید را فلج کنند.

به گفته وی این دوواحد تولیدی و صنعتی بیش از 900کارگر را در اختیار دارند و بیش از پنج هزار اشتغال غیر مستقیم نیز ایجاد کرده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر