کد خبر: 26589 A

در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال جوانان ایران تیم گهر دورود درورزشگاه تختی این شهر توانست با یک گل شهرداری همدان را شکست دهد،وبا 18 امتیاز به تنهایی در صدر جدول گروه یک این رقابتها فرار گیرد.

دورود -ایلنا:در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال جوانان ایران تیم گهر دورود درورزشگاه تختی این شهر توانست با یک گل شهرداری همدان را شکست دهد،وبا 18 امتیاز به تنهایی در صدر جدول گروه یک این رقابتها فرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دورود،تیم فوتبال جوانان گهر دورود در ادامه مسابقات جوانان کشور در دورودبه مصاف شهرداری همدان رفت و با نتیجه یک برصفرمهمان خود را شکست داد و با 18 امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت تک گل این تیم را علی حسنی سریع گو به ثمر رساند.

این تیم با حمایت مسولان اداره ورزش وهیات فوتبال دورودمحمود رحمتی ومنوچهر کرنوکر با مربیگری محمود رحمتی ومحمد نصرتی وحضور بازیکنان با آینده وبومی در اندیشه بزرگی وصعود به لیگ برتر فوتبال جوانان ایران است.

در این دیدار برای گهردورود:حسن امبر منادی،علی احمدی،مهدی پرور،محسن لشنی،مصطفی ایمانی،علی حاجی وند،مهدی منتظری،محمد عسگری،محمد احمدوند،حسین شیخی(علی حسنی سریع گو)،محمدرضا افشین سرمربی:محمود رحمتی مربی:محمد نصرتی بازی کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر