کد خبر: 26587 A

فرماندار دلفان:

مدیران اجرایی باید تمام توان و تلاش خود را برای دریافت سهم دستگاه اجرایی مربوطه از اعتبارات استانی را بکار گیرند تا سهم این شهرستان به طور کامل جذب شود.

خرم آباد-ایلنا: فرماندار شهرستان دلفان گفت: کوتاهی مدیران دستگاه های اجرایی در جذب اعتبارات قابل پذیرش نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، رضا دریکوند در شورای اداری دلفان افزود: مدیران اجرایی باید تمام توان و تلاش خود را برای دریافت سهم دستگاه اجرایی مربوطه از اعتبارات استانی را بکار گیرند تا سهم این شهرستان به طور کامل جذب شود.

وی اظهار داشت: عملکرد مدیران مربوطه در موفقیت یا کوتاهی در جذب اعتبارات مورد بررسی قرار می گیرد و در ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان تاثیر گذار است.

وی، در ادامه با انتقاد از عملکرد نامطلوب برخی از مدیران اجرایی شهرستان دلفان بیان داشت: تعدادی از مدیران در جریان اعتبارات دستگاه مربوطه خود نیستند و نمیدانیم آنان چگونه می خواهند حق و سهم دلفان را مطالبه کنند.

فرماندار شهرستان دلفان ادامه داد: براساس آمارهای ارائه شده این شهرستان در بسیاری از شاخص ها نیازمند اعتبارات است که وظیفه مدیران اجرایی در این زمینه تلاش و پیگیری برای جذب به موقع اعتبارات است.

ˈدریکوندˈ گفت: مدیر هر دستگاه اجرایی باید از آمار و اعتبارات استانی و ملی دستگاه مربوطه خود اطلاع کافی داشته باشد که بتواند در توسعه و پیشرفت منطقه نقش مهمی داشته باشد که متاسفانه برخی از مدیران این شهرستان در مدیریت خود روند مطلوبی ندارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر