کد خبر: 24513 A

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: مسئولان مرکز آمار ایران تا دو هفته آینده با حضور در کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی مجلس نرخ واقعی بیکاری در کشور را ارائه خواهند کرد.

خرم آباد - ایلنا: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان مرکز آمار ایران تا دو هفته آینده با حضور در کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی مجلس نرخ واقعی بیکاری در کشور را ارائه خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، عباس قائدرحمت صبح یكشنبه در جمع خبرنگاران از نشست کمیته تخصصی اشتغال وکارآفرینی مجلس خبر داد و افزود: این نشست با حضور تعدادی از نمایندگان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این نشست به‌ دلیل ارائه آمار درباره نرخ بیکاری نتایج خوبی دربرداشت، ادامه داد: مقرر شد که آخرین آمار بیکاری کشور هفته بعد از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه در روز دوشنبه ۱۳آذر در جلسه کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی از سوی مرکز آمار ایران اعلام شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آمار، پایه تمام برنامه‌ریزی هاست، یاد‌آور شد:‌ به‌طور حتم باید برای کاهش نرخ بیکاری در کشور تلاش کرد.

قائدرحمت با یادآوری حضور پرند رئیس سازمان فنی وحرفه‌ای کشور در نشست کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی مجلس، عنوان کرد: در این نشست رئیس این سازمان برنامه‌های خود را برای بهبود چرخه آموزش، تولید و فروش مطرح کرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه مجلس از تصویب لوایح جدید برای حمایت از اشتغال کشور استقبال می‌کند، تصریح کرد: از طرف دیگر برای تحقق این موضوع باید آمار شفاف‌سازی شده و نظام بانکی کشور هم تغییر کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر