کد خبر: 24383 A

فرماندار خرم آباد

فرماندار خرم آباد از آمادگی کامل این شهر برای استقبال باشکوه از کاروان حامل بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) خبرداد.

ایلنا - خرم آباد: فرماندار خرم آباد از آمادگی کامل این شهر برای استقبال باشکوه از کاروان حامل بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) خبر داد.

مرتضی ولی پوری فرماندار خرم آباد به خبرنگار ایلناگفت: شهر خرم آباد آماده استقبال باشکوه و بی‌نظیر از ضریح مطهر امام حسین(ع) در مسیر انتقال به کربلای معلی است.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی لازم برای استقبال گسترده از ضریح جدید بارگاه امام حسین(ع) انجام شده است، افزود: برای استقبال از این کاروان تعداد چهار کمیته ویژه استقبال در خرم آباد تشکیل شده است.

ولی پوری اظهار داشت: کمیته‌های اطلاع‎رسانی و تبلیغات، انتظامی و امنیتی، فردا مراسم استقبال از ضریح مطهر امام حسین(ع) را برعهده دارند.

وی عنوان کرد: مراسم استقبال از ضریح مطهر امام حسین(ع) در خرم آباد با حضور اقشار مردمی و عاشقان و ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت(س) راس ساعت روز یک18.31روز یک شنبه در محل پادگان امام حسین(ع) برگزار می‌شود.

فرماندار خرم آباد اظهار کرد: کاروان حامل ضریح جدید بارگاه امام حسین(ع) فردا بعد از بدرقه مردم شهر بروجرد و عبور از سه راهی دورود بعد از استقبال مردم زاغه به شهر خرم‌آباد وارد می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر