کد خبر: 24382 A

پیمانکار ورزشگاه تختی دورود

پیمانکار ورزشگاه تختی دورود معتقد است با توجه به شرایط موجود، این ورزشگاه هرگز به بهره‎برداری نمی‎رسد و مردم دورود باید برای همیشه در حسرت میزبانی گهر بمانند. متن این گفت‎وگو را در ادامه می‎خوانیم.

ایلنا - دورود: پیمانکار ورزشگاه تختی دورود معتقد است با توجه به شرایط موجود، این ورزشگاه هرگز به بهره‎برداری نمی‎رسد و مردم دورود باید برای همیشه در حسرت میزبانی گهر بمانند. متن این گفت‎وگو را در ادامه می‎خوانیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دورود لرستان، رضا سالاروند در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه تختی دورود اظهار کرد: تعدادی از آهن‎ها که در اسکلت فلزی ورزشگاه به کار رفته بود را درآورده و کار را تعطیل کرده‎ام.

وی افزود: اگر مأموران پلیس نمی‎آمدند همه آهن‎ها را در می‎آوردم اما چون کار به کلانتری، پاسگاه و دادگاه کشیده شد دیگر نتوانستم بقیه آهن‎ها را درآورم.

سالاروند خاطرنشان کرد: قائدرحمت نماینده دورود اول گفت برو آهن‎ها را دربیاور اما بعد گفت حق نداری این کار را انجام بدهی و نمی‎دانم به چه ساز مسوولان برقصم!

این پیمانکار با بیان اینکه در حال حاضر فراری هستم، یادآور شد: از شخصی که آهن‎ها را خریده‎ام به‎جای پول نقد، چک داده‎ام و چون مدت زیادی از زمان پاس شدن چک گذشته، حکم جلبم را گرفته و به‎زودی به زندان می‎روم.

وی با اشاره به اینکه باید سود پول را هم بدهم، تصریح کرد: آن شخص فقط صد میلیون تومان پول وکیل داده و نمی‎دانم از کجا باید این پول را جور کنم تا چکم پاس شود.

سالاروند در پاسخ به سوالی که قصد شما از درآوردن آهن‎ها چه بوده؟ جواب داد: می‎خواهم یا آنها را به فروشنده برگردانم یا به شخص دیگری بفروشم تا بتوانم چکم را پاس کنم.

وی تأکید کرد: وقتی کار بازسازی را تعطیل کرده‎ایم، چگونه این ورزشگاه باید تکمیل شود؟ دلم برای مردمی می‎سوزد که باید در حسرت دیدن بازی‎های گهر در این شهر بمانند.

پیمانکار ورزشگاه تختی دورود با اشاره به اینکه، شورای شهر، تربیت‎بدنی و نماینده مردم دورود در مجلس از من شاکی هستند، اظهار کرد: آقایانی که بنده را وارد این منجلاب کرده‎اند نه‎تنها مشکلم را حل نمی‎کنند بلکه چیزی هم طلبکار و شکایت کرده‎اند.

سالاروند بیان کرد: تا پول ندهند کار را شروع نمی‎کنم و مسوولان باید جوابگوی مردم باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر