کد خبر: 23209 A

بیانیه خانه مطبوعات لرستان:

خانه مطبوعات استان لرستان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دستگاه‌های متولی، ضرب و شتم خبرنگار لرستانی را پیگیری کنند.

خرم آباد - ایلنا:خانه مطبوعات استان لرستان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دستگاه‌های متولی، ضرب و شتم خبرنگار لرستانی را پیگیری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنااز خرم‌آباد، در بیانیه خانه مطبوعات لرستان آمده است: صبح روز 30 آبان ماه سال‌جاری یکی از خبرنگاران فعال و ارزشی استان لرستان توسط چند ضارب مسلح به سلاح سرد، محاصره و مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌گیرد.

این بیانیه می‌افزاید: علی قدرت نجفی مدیر مسئول پیشین هفته‌نامه استانی اعتلای لرستان در این حادثه دچار خون‌ریزی شدید و متعاقب آن جهت مراقبت‌های ویژه روانه بیمارستان می‌شود.

در بیانیه خانه مطبوعات لرستان آمده است: خانه مطبوعات لرستان به عنوان نماینده خانواده مطبوعات استان لرستان ضمن محکوم نمودن این حرکت غیراخلاقی و غیرمدنی از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی تا کشف و مجازات عاملان این واقعه طراحی شده انتظار پیگیری مجدانه و بذل تمام مساعی خویش داد است.

این بیانیه می‌افزاید: جامعه با نشاط رسانه‌ای استان همواره در مسیر تحقق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای درنگ و تردید نمی‌کند و با پا فشاری به این اهداف و با الهام از رسالت مطبوعاتی خویش در این مسیر مصمم و ثابت قدم است.

در ادامه بیانیه خانه مطبوعات لرستان آمده است: ضمن موظف دانستن خود به پیگیری قانونی این موضوع از حادثه پیش آمده برای خانواده مطبوعاتی استان و خانواده این همکار محترم متاسف بوده و برای سلامتی و بهبودی کامل ایشان دعای خیر و عاجل خواستاریم.

لازم به ذکر است، در حال حاضر علی قدرت نجفی مدیر مسئول پیشین هفته‌نامه استانی اعتلای لرستان در بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد بستری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر