کد خبر: 23208 A

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در حال حاضر این استان در حوزه بهداشت هیچگونه مشکل حادی ندارد و این مهم نشان دهنده تلاش جدی مسئولان اجرایی در این حوزه است.

خرم آباد - ایلنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در حال حاضر این استان در حوزه بهداشت هیچگونه مشکل حادی ندارد و این مهم نشان دهنده تلاش جدی مسئولان اجرایی در این حوزه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، دکتر ˈاردشیر شیخ آزادیˈ در جریان بازدید از تعدادی از مراکز بهداشتی شهرستان خرم آباد افزود:

سلسله بازدیدهای غیرمنتظره و سرزده مسئولان دانشگاه از جمله برنامه های پایشی و مستمری است که در دستور کار ویژه قرار دارد و در این بازدیدها علاوه بر برنامه های مدون پایشی این فرصت برای مدیریت ارشد دانشگاه فراهم می‌شود که بدون واسطه و به طور مستقیم در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه تلاش های فراوانی در عرصه های بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات بهتر به مردم صورت گرفته، به طور قطع این گونه فعالیت ها منجر به ارائه خدمت مطلوب تر به مردم می‌شود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در بازدید از این مراکز و با استناد به اعلام رضایت مردم دریافت کننده خدمات، وضعیت امور بهداشتی مطلوب و رضایت بخش است.

دکتر شیخ آزادی ابراز امیدواری کرد با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم بتوان رضایت آنان را در این زمینه فراهم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر