کد خبر: 18859 A

مدیر عامل پرسپولیس خرم آباد:

تنها به خاطر نجابت بازیکنان و علاقه به مردم خرم آباد بازیکنان و کادرفنی مشکلات مالی را تحمل می‌کنند.تیمداری وباشگاهداری در لرستان معنای ندارد واستاندار لرستان با ورزش بیگانه است

خرم آباد - ایلنا: تنها به خاطر نجابت بازیکنان و علاقه به مردم خرم آباد بازیکنان و کادرفنی مشکلات مالی را تحمل می‌کنند.تیمداری در لرستان معنای ندارد واستاندار لرستان با ورزش بیگانه است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از خرم آباد،شمس الدین سپهوند در جمع خبرنگاران، افزود: پیروزی برابر صفاهان به لطف خدا، همت بازیکنان و با تلاش تمامی اعضای باشگاه صورت گرفت. امیدوارم این پیروزی‌ها استمرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه در دیدار برابر ذوب آهن نوین اصفهان، چهار بازیکن مصدوم را در اختیار ندارشتیم، اظهار کرد و علیرغم بازی هجومی و موقعیت‌های فراوان گلزنی بازی را با یک گل به حریف واگذار کردیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خرم آباد با اشاره به اینکه محکوم به برد در برابر صفاهان بودیم تا خود را در جدول رده بندی بالا بکشیم، خاطرنشان کرد: در هر حال حاضر شور و شوق مضاعفی در استان با حضور گهر، داتیس، دارتاک و اتحاد به‌وجود آمده و تیم در شرایط مناسبی به سر می‌برد اما مشکلات مالی باعث شده تا این روحیه مضاعف نتواند دوام چندانی داشته باشد.

سپهوند اضافه کرد: تاکنون به خاطر علاقه به مردم و هواداران و بازیکنان خویشتن داری کرده اما این نجابت تا چه زمان باید ادامه داشته باشد و اگر اکنون این حمایت صورت نگیرد، شاید وضعیت تیم به شرایط بغرنجی تبدیل شود.

وی با بیان اینکه نباید داتیس لرستان را تنها گذاشت و امیدواریم این تیم سه شنبه در برابر حریف خود بازی کند و گرنه با حذف داتیس و عدم حضور این تیم در ادامه بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال کارنامه لرستان در این سال سیاه خواهد شد، وی اذعان کرد: امیدوارم بار دیگر با همدلی و حمایت مسوولان بتوانیم این مشکلات مالی را پشت سر بگذاریم و گرنه این مشکلات ما را به حاشیه می‌برد و تیم های لرستانی در ادامه با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهند شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خرم آباد با اشاره به اینکه تا این لحظه و تا پایان فصل هم تمامی بازیکنان سرشان را برای موفقیت نماینده پرسپولیس خرم آباد می‌دهند، عنوان کرد: بازیکنان با شرفی داریم که با وجود مشکلات مالی با وجدان و همدلی توانسته‌اند اکنون در جدول در جایگاه مطلوبی قرار بگیرند و برای پیروزی برابر تمامی حریفان در بازی‌های آتی هم قسم شده‌اند.

شمس الدین سپهوند در پایان با بیان این مساله که به تنهای نمی‌تواند هزینه‌های تیمداری و حضور در بازی‌های آتی را تامین کند اظهار داشت: در صورت عدم حمایت مسوولان ما نیز به سرنوشت داتیس دچار می‌شویم و علی‌رغم میل باطنی از ادامه بازی‌ها انصراف می‌دهیم و امیدوارم مسوولان ارشد استان از خواب زمستانی بیدار شوند و مشکلات تیم‌های فوتبال لرستان را در حد توان حل کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر