کد خبر: 82393 A

بیانیه ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در گیلان:

امیدواریم در سایه عنایات الهی، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و عقلانیت و اراده حاکم بر(دولت تدبیر و امید) در مسیر اعتلای ارزشهای اخلاقی و اسلامی، نجات اقتصاد و تعامل با جهان گامهای موثری در خدمت به مردم بزرگ ایران و تمدن اسلامی برداریم.

ایلنا- رشت: به دنبال کسب پیروزی دکتر حسن فریدون روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،ستاد انتخاباتی رئیس جمهوری منتخب در استان گیلان بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت،متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

باردیگر گیلانیان سر افراز چون سایر مردم شریف ایران، حماسه ای شگفت خلق کردند و بهت و حیرت جهانیان را بر انگیختند.

یقینا خلق این حماسه بدون فرمایشات گهر بار مقام معظم رهبری در خصوص صیانت از آراء و رعایت حق الناس و اراده خلل ناپذیر مردم امکانپذیر نبود. اما از نقش بی بدیل و صبورانه آیت اله هاشمی رفسنجانی، خاتمی عزیز و از خود گذشتگی دکتر عارف که در تاریخ سیاسی ایران به منزله صفحه ای زرین بیادگار خواهد ماند، نیز نباید غافل ماند.

ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در گیلان، ضمن تشکر از حضور حیرت انگیز مردم شریف گیلان، مراتب قدر دانی خود را از کلیه دست اندرکاران اجرایی انتخابات در استانداری، فرمانداری ها،مسئولان سیاسی، امنیتی و انتظامی بویژه پلیس امنیت، رسانه ها و خصوصا ستادهای دکتر روحانی در استان، اعلام می دارد. ضمنا بر خود لازم می دانیم که مراتب قدردانی و سپاس خود را از ستادهای، دیگر کاندیداهای محترم نیز اعلام داشته و امیدواریم که رقابت دیروز را به رفاقت امروز و فردا برای اعتلای جایگاه ایران اسلامی در عرصه جهانی تبدیل کنیم.

امیدواریم در سایه عنایات الهی، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و عقلانیت و اراده حاکم بر (دولت تدبیر و امید) در مسیر اعتلای ارزشهای اخلاقی و اسلامی، نجات اقتصاد و تعامل با جهان گامهای موثری در خدمت به مردم بزرگ ایران و تمدن اسلامی بر داریم.

ضمنا به اطلاع مردم گیلان می رساند که به زودی مراسم جشن بزرگ پیروزی دکتر روحانی همزمان با سراسر کشور در گیلان برگزار می شود و اطلاع رسانی لازم دراین زمینه انجام خواهد شد.

ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در گیلان

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر