کد خبر: 78203 A

دادستان كل كشور:

مدیران باید قدر توفیق خدمت به ملت و کشور را بدانند/ بیش از 90 درصد اهداف دشمنان در بر هم زدن فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی كشور و كم كردن روحیه امید در بین مردم شکست خورده است.

ایلنا- رشت: داد ستان کل کشور با تاکید بر اینکه هیچ فردی در هر جایگاه نباید استقلال قوه قضائیه را زیر سئوال ببرد، گفت: اگر قوه قضائیه مستقل و مقتدر باشد در پیشرفت کشور بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

به گزارش ایلنا از رشت، حجت الا سلام و المسلمین محسن اژه‌ای امروز در نشست شورای اداری گیلان که به ریاست استاندار برگزار شد، اظهار داشت: گیلان از آب، جنگل، زمین و مهم‌تراز آن انسان‌های فرهیخته، اهل علم و فکر برخوردار است.

وی با تصریح بر اینکه مدیران باید قدر توفیق خدمت به ملت و کشور را بدانند، خاطر نشان کرد: قوه قضائیه تمام تلاشش گسترش عدالت است و در این راستا نظارت داخلی خود را بیش از پیش تقویت نموده است.

این مسئول با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۲۴ خرداد، ابراز کرد: وزارت کشور شورای نگهبان، فرماندارن، نیروهای انتظامی و امنیتی آمادگی کامل برای برگزاری یک انتخابات خوب سالم و در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند.

اژه‌ای با یاد آوری توطئه دشمنان برای برهم زدن فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور و کم کردن روحیه امید در بین مردم، اضافه کرد: دشمنان و بدخواهان ملت ایران تمام تلاش خود را برای ایجاد نا‌امنی و عقب انداختن انتخابات و ایجاد اخلال در آن به کار گرفته است.

وی با اذعان بر اینکه که بیش از ۹۰ درصد اهداف دشمنان در بر هم زدن فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور و کم کردن روحیه امید در بین مردم شکست خورده است، تاکید کرد: هیچ فردی و در هیچ جایگاه نباید استقلال قوه قضائیه را زیر سئوال ببرد.

به گفته دادستان کل کشور، اگر قوه قضائیه مستقل و مقتدر باشد در پیشرفت کشور بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

اژه‌ای در پایان خطاب به کاندیدا‌ها، بیان داشت: کاندیدا‌ها رعایت انصاف را داشته باشند و به وعده‌های خود پایبند باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر