کد خبر: 50190 A

در 4سال اخیر توسط مهندسین هلال احمر؛

بیش از 31 هزار متر مربع فضای متعدد امدادی – ورزشی و آموزشی، پایگاه‌های مجهز امداد و نجات، ساختمان اداری و مجتمع های فرهنگی و ورزشی در شعب هلال احمر استان ستودنی است.

ایلنا- رشت: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با صدور پیامی،به مناسبت روز 5 اسفند ماه از مهندسان تلاشگر جمعیت استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا از رشت،جمشید محمدی با قدر دانی از زحمتهای شبانه روزی آنان جهت ساخت و تجهیز فضاهای امدادی – آموزشی جمعیت اظهار کرد: طی چهار سال اخیر بیش از 31 هزار و 980   متر مربع فضای متعدد امدادی – ورزشی و آموزشی، پایگاههای مجهز امداد و نجات، ساختمان اداری و مجتمع های فرهنگی و ورزشی در سراسر شعب هلال احمر استان با دستان پر توان مهندسین این جمعیت برای تربیت امدادگران متخصص و ایجاد محیطی سالم برای آموزش جوانان و نوجوانان همچنین ارایه خدمات مطلوب امدادی به هموطنان به بهره برداری رسیده که در نوع خودبی نظیر و ستودنی است.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای تمامی اعضا و کارکنان جمعیت هلال احمر این روز را به تمامی تلاشگران و مهندسان این عرصه برای تحقق اهداف عالیه جمعیت در راستای کمک به هم نوع تبریک و تهنیت گفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر