کد خبر: 49613 A

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس:

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد: عملکرد کیهان هاشم نیا در سمت استاندار گیلان به لحاظ داشتن معلولیت جسمی بسیار رضایت بخش و ازما که پا داریم و سر پاهستیم در سطح استانی و ملی بیشتر است

ایلنا- رشت: رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد: عملکرد کیهان هاشم نیا در سمت استاندار گیلان به لحاظ داشتن معلولیت جسمی بسیار رضایت بخش و ازما که پا داریم و سر پاهستیم در سطح استانی و ملی بیشتر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، ناصر عاشوری قلعه رودخانی در نشست امروز شورای اداری گیلان،با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت معصومه (س)، از استاندار و مدیران اجرائی استان به خاطر افتتاح بخشی اززحمات دولت در دهه فجر امسال برای تقدیم به مردم، قدر دانی کرد.

وی با اذعان بر این که مردم بر گردن ما حق دارند و جا دارد ازحضور چشم گیر آنان در راه پیمایی 22بهمن تشکر و قدر دانی بشود از تذکرات و رهنموردهای مقام معظم رهبری در خصوص مسائل فی مابین مجلس و دولت سپاس گزاری کرد.

این مسئول اظهار امیدواری کرد تذکرات و رهنموردهای رهبر فرزانه انقلاب؛مایه وفاق، برادری و وحدت کلام در بین مسئولین و دستگاه های نظام به ویژه قوای سه گانه بشود.

عاشوری قلعه رودخانی با ابراز خرسندی شدید از این که فضای عمومی استان گیلان با مدیریت استاندار آرام و با عقلنیت به پیشمی رود،تاکید کرد: عملکرد کیهان هاشم نیا در سمت استاندار گیلان به لحاظ داشتن معلولیت جسمی بسیار رضایت بخش و از ما که پا داریم و سر پاهستیم در سطح استانی و ملی بیشتر است.

وی در تبین دلایل خود درباره عملکرد بسیار رضایت بخش استاندار گیلان از زمان انتصاب در شهریور ماه امسال تا کنون که جای تعجب و تقدیر دارد، خاطر نشان کرد:اخیرآ کیهان هاشم نیا مجوز بند الف خودرو سازی گیلان را توانست اخذ بکند.

به گفته نماینده مردم شفت و فومن در مجلس،اخذ مجوز 105 میلیارد تومان فروش اوراق مشارکت در حوزه سد و آب که ازهفت خوان رستم باید گذشت یکی دیگر از مستندات خود بیان کرد و افزود: از بیستم ماه جاری این اوراق به مرحله فروش گذاشته خواهد شد.

عاشوری قلعه رودخانی از تعامل و هماهنگی نماینده عالی دولت در گیلان با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیزتقدیر و تشکر و یکی از نمونه های بارز آن را انتخاب محمد آقا جان زاده فرماندار سابق لاهیجان به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ذکر کرد.

وی حفظ، ارتقا و ترقی نیروهای بومی که استان گیلان را به خوبی می شناسند و دل سوز تر هستند،ضروری دانست و اذعان کرد: اگر مدیری در گیلان به هر دلیلی نمی تواند موفق باشد در صورت شایستگی داشتن باید ازاو در جای دیگر به دلیل شناخت از استان استفاده کرد.

این مسئول،متذکر شد: استفاده از نیروهای بومی گیلان به معنای ناسیونالیست و فرقه گرائی نیست و در حال حاضر مدیران لایق و شایسته غیر بومی در استان مشغول به فعالیت هستند که خدمت های خوبی کردند و مدیران موفق بوده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر