کد خبر: 4891 A

120 میلیون ریال از شهرداری طلب دارم و باتوجه به نیاز مالی با دیدن این مبلغ چک آن هم در وجه حامل نه تنها وسوسه نشدم بلکه خود را بجای صاحب چکها گذاشتم.

ایلنا - رودبار: کارگر بازنشسته شهرداری رودبار که نگهبان مسجد بین راهی این شهر است یک کیف حاوی 124 میلیون 300 هزار ریال چک حامل پیدا کرد و آنرا به حراست این نهاد تحویل داد.


به گزارش خبرنگار ایلنا از رودبار، احمد باقری که مدت یکسال نگهبان مسجد بین راهی خلیل آباد این شهرستان است،ساعت 24 شب گذشته قبل از بستن درهای مسجد و در حین بازدید از داخل مسجد یک کیف پیدا کرد.

وی که 120 میلیون ریال از شهرداری طلب دارد با دیدن رقم چک که عین نیازش بود نه تنها وسوسه نشد بلکه بدنبال یافتن صاحب چک رفت.

 

وی پس از گشودن آن متوجه 8 برگ چک در وجه حامل " به مبلغ 124 میلیون 300 هزار ریال شد و صبح زود به شهرداری رودبارمراجعه وکیف وچکها را به حراست شهرداری تحویل داد.


این کارگر  شریف   که پس از 30 سال خدمت در شهرداری 2ماه  می باشد  که بازنشسته شده است،درگفتگو با خبرنگار ایلنا دررودبارافزود: من 120 میلیون ریال از شهرداری طلب دارم وباتوجه به نیاز مالی با دیدن این مبلغ چک آن هم در وجه حامل نه تنها وسوسه نشدم بلکه خود را بجای صاحب چکها گذاشتم.

احمد باقری،ابراز داشت:چون آن موقع شب به جایی دسترسی نداشتم،صبح اول وقت اداری به شهرداری رفته و کیف وچکها را به حراست تحویل تا به دست صاحب آن برسانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر