کد خبر: 41821 A

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان:

این واحدهای تولیدی در زمینه های غذایی، فلزی، سلولزی، شیمیایی، برق و الکترونیک فعالیت نموده و با بهره برداری از این واحدهای صنعتی 255 نفر اشتغال ایجاد می شود و سرمایه گذاری این واحدهای صنعتی بالغ بر 235 میلیارد ریال است.

 ایلنا- رشت:مدیرعامل شهرکها ی  صنعتی گیلان از به بهره برداری رسیدن 14 واحد صنعتی  در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان گیلان در ایام دهه مبارک فجر  خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،مجید عباسیان امین امروز  در جلسه شرکت شهرکهای صنعتی گیلان،با اعلام این خبر،اظهار کرد:  این تعداد واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی لوشان، صومعه سرا،رشت، لاهیجان، آستارا، شفت و سیاهکل به بهره برداری خواهد رسید.

به گفته وی، این واحدهای تولیدی در زمینه های غذایی، فلزی، سلولزی، شیمیایی، برق و الکترونیک فعالیت نموده و با بهره برداری از این واحدهای صنعتی 255 نفر اشتغال ایجاد می شود و سرمایه گذاری این واحدهای صنعتی بالغ بر 235 میلیارد ریال است.

این مسئول، ابراز کرد:همچنین در این ایام 7 پروژه عمرانی از قبیل اجرای مخزن بتنی، زمینی و هوایی آب، جدول گذاری و هدایت آبهای سطحی، محوطه سازی و پیاده رو سازی، بهره برداری از راه ورودی و اجرای شبکه گاز در شهرکهای صنعتی لنگرود، آستارا، خمیران انزلی و سردار جنگل فومن با هزینه بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره برداری  خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر