کد خبر: 33370 A

صفار هرندی:

وجود افراد مزاحم و مریض در حاشیه دولت کار را خراب می کند و مانع نزول نعمت خداوند هستند.

ایلنا - رشت: محمد حسین صفار هرندی در جمع خبرنگاران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر این که شاکله دولت خوب و پاک هست اظهار کرد: وجود افراد مزاحم و مریض در حاشیه دولت کار را خراب می کند و آنها مانع نزول نعمت خداوند هستند.

به گزارش خبرنگاران ایلنا از رشت وی ادامه داد: همین وسوسه عناصر ناسالم گاهی  تبدیل به تدبیرهای غلط می شود و به عمل شیطانی وسوسه می گویند ودر هنگام درست پیش رفتن کار ناگهان یک نفر می آید موشی می اندازد و می دواند و قیمت ارز چند برابر نرخ واقعی می شود.

این مسئول اذعان کرد: وقتی ارز در بازار توزیع نمی کنند جامعه به هم می ریزد ولی چند برابر شدن نرخ ارز حاصل یک فکر نا صحیح است و خیال میکنند اگر بیایند همه چیزها را آزادسازی کنند این طوری کار درست می شود؟

صفار هرندی تصریح کرد: با آزاد سازی قیمت ها و رساندن قیمت دلار تا 10هزار تومان از بابت فاصله آن با دلار هزار و دویست تومانی می خواهند یارانه ها را چند برابر کنند و آیا با این کار زندگی مردم درست می شود؟

وی ابراز کرد: وقتی باب تولید در کشور بسته و کارخانجات تعطیل می شود که آن موقع به مراتب این اتفاق بدتر خواهد افتاد و یارانه به جای این که 40هزار تومان بگیرند دویست هزار تومان دریافت کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است: وقتی تولیدی وجود ندارد مردم چه چیزی بروند بخرند و برخی ها گمانشان از اجرای عدالت این است بیایند کارخانجات را خرد کنند و به هر کسی ده تا پیچ و مهره بدهند این عدالت است؟عدالت یعنی هر چیزی سر جای خودش قرار داشته باشد.

صفار هرندی ادامه داد: کارخانه باید به هم پیوسته فعالیت و تولید داشته باشد و محصول تولیدی خود را مردم بروند با قیمت متعادل و ارزان بخرند نه این که با هر تصمیم غلط فردای آن روز نرخ اجناس یکباره سرسام آور بالا می رود و مردم را به خاک سیاه می نشاند.

وی ابراز کرد: به دنبال این تصمیمات غلط رهبری به عنوان جلو دار مملکت که در جایگاه هدایت نشسته به آقایان می گوید اگر خواستید از این تصمیمات بگیرید باید جمعی باشد و ببرید اهل خرد مشورت تا نظر بدهند و تبدیل به قانون و بعد اجرایی کنید.

وزیر اسبق دولت احمدی نژاد تاکید کرد: نباید یک شخصی شب بخوابد و صبح بیدار بشود و تصمیم بگیرد که من فردا این کار را می خواهم بکنم و این امر آشوب ایجاد می کند و خدا ما را از انواع فتنه ها در امان دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر