کد خبر: 32315 A

به استناد اصل 127 قانون اساسی و براساس مصوبه نمایندگان ویژه رئیس جمهور در شورای هماهنگی مناطق این احکام صادر و هاشم نیا جایگزین مهدی سعادتی و عباس رضایی جایگزین علیرضا موحدی شدند.

ایلنا- انزلی: به استناد اصل 127 قانون اساسی  و براساس مصوبه نمایندگان ویژه رئیس جمهور در شورای هماهنگی مناطق، با حكم حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور ی و دبیرشورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، عباس رضایی و كیهان هاشم نیا به عضویت هیأت مدیره منطقه آزاد انزلی منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از انزلی طبق  احكام كیهان هاشم نیا، استاندار گیلان به مدت سه سال به عنوان عضو غیرموظف هیأت مدیره منطقه آزاد انزلی جایگزین مهدی سعادتی و عباس رضایی به مدت 3 سال به عنوان عضو موظف هیأت مدیره این منطقه جایگزین علیرضا موحدی شد.

در بخشی از این احكام آمده است: با توجه به تجارب و سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ به عضویت هیأت مدیره منطقه آزاد انزلی منصوب می شوید، امید است با اتكال به الطاف الهی و هماهنگی با سایر اعضای هیأت مدیره و بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود در ایفای مطلوب وظایف محوله و توسعه همه جانبه منطقه آزاد انزلی موفق و موید باشید.

گفتنی است سعید رحیمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات عمومی و دولتی، حمید صافدل رئیس سازمان توسعه تجارت و معاون بازرگانی خارجی وزیر صنعت،معدن و تجارت، دیگر اعضای هیأت مدیره منطقه آزاد انزلی را تشكیل می دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر