کد خبر: 32303 A

رئیس روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولین گیلان:

دو تیم هیات لرستان و هیات قزوین نیز در این مسابقات حضور داشتند که پیش از آغاز مسابقات انصراف خود را اعلام کردند/تیم زنجان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم جای گرفت.

ایلنا- رشت: رئیس روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولین گیلان  گفت: گیلان صدر نشین رقابتهای لیگ باشگاهی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین کشور شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت اسماعیل ایوبی راد امروز در نشست بنیاد شهید و امور ایثار گران گیلان با اعلام این خبر اظهار کرد:رقابت‌های مرحله مقدماتی لیگ باشگاهی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین کشور طی روزهای ششم لغایت هشتم دی ماه در رشت برگزار شد.

به گفته وی دراین رقابتها با حضور تیم‌های هیات گیلان، هیات زنجان، هیات کرمانشاه و هیات کرمان از در زمین چمن مصنوعی پارک شهر رشت برگزار شد.

این مسئول  خاطر نشان کرد کرد: دو تیم هیات لرستان و هیات قزوین نیز در این مسابقات حضور داشتند که پیش از آغاز مسابقات انصراف خود را اعلام کردند.

ایوبی راد  خاطر نشان کرد: در پایان سه روز مسابقه تیم گیلان با 7 امتیاز به عنوان صدر نشین به دور بعد صعود کرد و تیم زنجان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم جای گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر