کد خبر: 32154 A

نماینده شفت و فومن در مجلس:

بحث دارو و تامین آن از دغدغه های جدی دست اندرکاران بهداشت و درمان کشور و نیز مردم محسوب می شود/ در خصوص حضور زنان در كابینه از خود احمدی نژاد سئوال كنید!

ایلنا-  شفت: نماینده مردم شفت و فومن در مجلس  اقدامات و کارهای رئیس جمهوری را غیر قابل پیش بینی دانست و اظهار کرد: واقعیت امر این است در این شرایط حساس دولت نیاز به ثبات و آرامش دارد.

 ناصر عاشوری قلعه رودخانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در شفت و در واکنش به برکناری وزیر بهداشت توسط رئیس جمهوری تصریح کرد: بحث دارو و تامین آن از دغدغه های جدی دست اندرکاران بهداشت و درمان کشور و نیز مردم محسوب می شود.

وی تاکید کرد: حداقل شش ماه مانده به پایان عمر دولت دهم باید شرایط را طوری مدیریت کنیم که مردم کمترین آسیب را  ببینند، چون  بخشهای بهداشت و غذای مردم دو مسئله اولویت دار کشور  هستند كه به امنیت ملی ایران  باز می‌گردند و مقوله بسیار مهمی به شمار می آید.

این مسئول برکناری وزرا را حق قانونی رئیس جمهوری خواند و تاکید کرد: خانم دستجردی عزل شده و امید است احمدی نژاد یک فرد شایسته و توانمند را از حوزه بهداشت و درمان به مجلس معرفی کند كه در غیر این صورت خلاف آئین نامه داخلی مجلس و قانون است.

عاشوری قلعه رودخانی اذعان کرد: کسی که سرپرست وزارت خانه ای می شود حداکثر باید سه ماه سرپرستی آن را بر عهده بگیرد و انتخاب شخصی دیگر برای سه ماه دیگر را بعید می دانم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا رئیس جمهوری موافق حضور زنان در کابینه خود نبود، متذکر شد: این سئوال باید از احمدی نژاد پرسیده بشود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر