کد خبر: 23071 A

نماینده مردم لنگرود:

کشاورزان به شدت در فقر و تنگ دستی به سر می برند و دیگر تمایلی به كشاورزی ندارند / با عدم پرداخت مطالبات چایکاران سفر احمدی نژاد به گیلان چه معنایی دارد و جواب کشاورزان در قبال نپرداختن این رقم ناچیز توسط دولت چگونه داده خواهد شد؟

ایلنا- لنگرود: نماینده مردم لنگرود در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با اعتراض شدید به عدم پرداخت حدود 28 میلیارد تومان مطالبات چایکاران، تاکید کرد: با وجود این مطالبات سفر رئیس جمهوری به گیلان چه معنا دارد و جواب کشاورزان را چه خواهد داد؟

مهرداد بائوج لاهوتی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در لنگرود با اشاره به سفر 11 آذر ماه جاری رئیس جمهوری به گیلان برای شرکت در اولین کنگره ملی بزرگداشت میرزا کوچک خان جنگلی، اظهار داشت: ماه ها از فصل برداشت چای گذشته و بیش از 60 درصد مطالبات چای کاران پرداخت نشده و به تذکرات و پیگیری های نمایندگان گیلان توجهی نشده است.

وی با تصریح بر این که کشاورزان به شدت در فقر و تنگ دستی به سر می برند و دیگر تمایلی به كشاورزی ندارند، تاکید کرد: با عدم پرداخت مطالبات چایکاران سفر احمدی نژاد به گیلان چه معنایی دارد و جواب کشاورزان در قبال نپرداختن این رقم ناچیز توسط دولت چگونه داده خواهد شد؟

گفتنی است 60 هزار خانوار چایکار گیلان و مازندران سالانه در 3 مرحله بهاره، تابستانه و پائیزه حدود 150هزار تن برگ سبز چای برداشت می کنند.

لنگرود چایکاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر