کد خبر: 21471 A

تذکر نماینده مردم رشت به وزیر نفت:

این جایگاه ها در شهرستان ها و شهرهای رودبار،رضوانشهر،رحیم آباد،صومعه سرا،اطاقور و کلاچای واقع شده است/شرکت نفت منطقه گیلان هیچ نشستی در واگذاری پیمان و انتخاب پیمانکار و انجام عملیات اجرایی نداشته است

ایلنا- گیلان: یکی از سه نماینده مردم رشت در دوره نهم مجلس شورای اسلامی طی تذکری به وزیر نفت از نیمه تمام مانده 7 جایگاه سی ان جی گیلان، ابراز کرد: این جایگاه ها در شهرستان ها و شهرهای رودبار،رضوانشهر،رحیم آباد،صومعه سرا،اطاقور و کلاچای واقع شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، غلام علی جعفر زاده ایمن آبادی در ابتدای تذکر خود به رستم قاسمی، آورده است:عقد قرارداد و سپردن پروژه های احداث جایگاه های CNG به پیمانکاران دست دوم و سوم و به تبع آن طولانی شدن مسیر روند اداری تحویل صورت وضعیت ها و اخذ پول و اعتبار موجب کندی روند اجرایی و دست از کار کشیدن پیمانکاران مذکور و در نتیجه نارضایتی مردم از این وضعیت شده است.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون تعداد ۷ جایگاه CNG در شهرستان های رودبار،رضوانشهر،رحیم آباد،صومعه سرا،اطاقور،کلاچای بعلت وجود مشکلات مذکور بصورت نیمه کاره رها شده است.

این مسئول تصریح کرد: بر این که برابر اعلام مسئولان نفت منطقه گیلان، وزارت دفاع، یکی از مهمترین پیمانکاران وزارت نفت در زمینه ساخت و تجهیز جایگاههای CNG است که پس از عقد قرارداد عملیات اجرایی آن را به قرارگاه خاتم الاوصیا واگذار می کند.

جعفر زاده ایمن آبادی،بیان داشت: اما از آنجایی که قرارگاه مذکور نیز پیمانکار دست دوم به نام قرارگاه کوثر و آن نیز پیمانکار دست سوم به نام شرکت زیبا اسکان کادوس را برای انجام عملیات اجرایی انتخاب می نماید،بنابراین مسیر تحویل صورت وضعیت و به تبع آن اخذ اعتبار نیز با کندی و مشکل مواجه می شود.

وی تاکید کرد: در این بین، پیمانکار دست سوم یعنی شرکت زیبا اسکان کادوس به علت عدم دریافت وجه،دست از کار میکشد و این موارد در ۶ جایگاه دیگر در حال احداث نیز صدق میکند.

به گفته این عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس،از سوی دیگر شرکت نفت منطقه گیلان هیچ نشستی در واگذاری پیمان و انتخاب پیمانکار و انجام عملیات اجرایی نداشته و همه این مراحل در تهران و فی مابین دو وزارتخانه های نفت و دفاع صورت می پذیرد.

جعفر زاده ایمن آبادی در پایان و با اشاره به مشکلات موجود که موجبات نارضایتی شدید رانندگان علی الخصوص رانندگان تاکسی را فراهم نموده از وزیر نفت خواسته است وزارت نفت تمهیدات جدی برای رفع مشکل فوق اتخاذ و بدون فوت وقت اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر