کد خبر: 20420 A

بررسی نتایج تصمیمات نشست های مشترک راهور و کلان شهرها در شهرهای تبریز و مشهد، ارزیابی عملکرد قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، نحوه بهره مندی از اعتبار ناشی از اخذ جرایم رانندگی و تشکیل سازمان داوطلبان مشارکت با راهنمایی و رانندگی دستور کار این نشست بود.

ایلنا- گیلان: چهارمین نشست مشترک دو روزه فرماندهان راهور، معاونان و مدیران عامل حمل و نقل و ترافیک شهرداری های کلان شهر کشور  امروز در هتل کادوس شهر رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گیلان،  این نشست به میزبانی شهرداری رشت در تالار همایش هتل کادوس رشت  برگزار و ازجمله مسئولان کشوری حاضر در آن رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و  جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ  شدند.

بررسی نتایج تصمیمات نشست های مشترک راهور و کلان شهرها در شهرهای تبریز و مشهد، ارزیابی عملکرد قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی،نحوه بهره مندی از اعتبار ناشی از اخذ جرایم رانندگی (ماده ۲۳ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی)  و تشکیل سازمان داوطلبان مشارکت با راهنمایی و رانندگی دستور کار این نشست بود.

از دیگر برنامه های این نشست آسیب شناسی مسایل مربوط به مدیریت و کنترل ترافیک کلان شهرها و بررسی راهکارها و تقویت همکاری پلیس راهور و شهرداری، بررسی تجارب موفق هر یک از کلان شهرها در موضوعات (خطوط ویژه و BRT، زیر ساخت های سیستم هوشمند حمل و نقل  و پارکینگ های عمومی) بود.

گفتنی است یکی برنامه های در نظر گرفته برای برگزاری مراسم افتتاحیه این نشست حضور و سخنرانی رئیس شورای اسلامی رشت بود که گویا محمود مباحی به دلیل حضور در جلسه شورای اسلامی این شهر حضور داشته ولی ظهر و موقع ناهار خود را به محل برگزاری رساند.

از دیگر برنامه پخش کلیپی بود که علی رغم آغاز چندین باره حدود دو دقیقه ای آن با مشکل فنی مواجه ودر نهایت برای حاضران پخش نشد و مجری دلیل قطع و وصل آن را را نوسانات برق سالن هتل کادوس عنوان در نهایت تصمیم گرفته شد کلیپ مذکور در مراسم اختتامیه پخش شود.

.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر