کد خبر: 16706 A

فرماندارشفت:

درخصوص مابقی مسیر از شفت تا انتهای حوزه استحفاظی استان گیلان نیز این اداره کل در حال بررسی و جذب مشاور جهت انجام مطالعات فاز2 مسیر است.

ایلنا - شفت: فرماندار در خصوص آخرین اقدامات برای احداث فاز دوم محور ملاسرا تاشفت، ابراز داشت: اسناد مطالعاتی این قطعه جهت برگزاری مناقصه و جذب پیمانکار آماده است.

به گزارش ایلنا از شفت، جواد شفیعی ثابت امروز دوشنبه در جلسه ای با حضور نماینده مردم فومن وشفت درمجلس و نیز قائم مقام وزیر و مدیرکل راه وشهرسازی گیلان به بررسی آخرین وضعیت مراحل پیگیری، طراحی و اجرای راه ملاسرا، شفت  به زنجان پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس پیگیریهای نماینده مردم و مکاتبات، وزارتخانه و راه و شهرسازی گیلان در جلسه ای ابعاد مختلف کار بررسی و نقشه طراحی شده فاز اول نیز طی کتابچه ای تدوین شد.

به گفته این مسئول، مطالعات فاز صفر و یک محور مذکور در سال 1389 توسط معاونت برنامه ریزی و اقتصاد حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی به انجام رسیده و باقیمانده عملیات مطالعاتی وعملیات اجرایی محور در سال 91 به این اداره کل ابلاغ شد.

شفیعی ثابت، تصریح کرد: در این راستا اداره کل راه و شهرسازی گیلان نسبت به انجام مطالعات فاز2 محور ملاسرا تا شفت به طول 12 کیلومتر اقدام كرده واسناد مطالعاتی قطعه مذکور جهت برگزاری مناقصه و جذب پیمانکار آماده است.

وی اذعان داشت: در خصوص مابقی مسیر از شفت تا انتهای حوزه استحفاظی استان گیلان نیز این اداره کل در حال بررسی و جذب مشاور جهت انجام مطالعات فاز 2 مسیر است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر