کد خبر: 1200 A

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از تغییر استاندار فعلی گیلان خبر داد و گفت: کیهان هاشم نیا جایگزین مهدی سعادتی می‌شود.

آستارا: نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از تغییر استاندار فعلی گیلان خبر داد و گفت: کیهان هاشم نیا جایگزین مهدی سعادتی می‌شود.صفر نعیمی زر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در آستارا از تغییر استاندار فعلی گیلان خبر داد و اظهار داشت: اینكه چه کسی جایگزین بشود فعلآ مشخص نیست، اما نام کیهان هاشم نیا به عنوان استاندار جدید بر سر زبان‌هاست.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا که آیا آخرین خبر تغییر استاندار فعلی گیلان را وزیر کشور به شما داده است، خاطر نشان کرد: نه.من فقط رفتن سردار مهدی سعادتی را تائید می‌کنم.

این مسئول در پاسخ به سئوال دیگر ایلنا که آیا اعضای مجمع نمایندگان گیلان موافق این تغییر هستند، ابراز داشت: نه از طرف مجمع نیست. دلیل تغییر استاندار این است که نهاد ریاست جمهوری تصمیم گرفته که سردار سعادتی جابجا بشوند و حالا کجا بخواهند به کارگیریشان نمایند ما اطلاع نداریم اما هر كجا هستند انشالله که منشا خدمات خیر باشند.

نعیمی زر، از مهدی سعادتی استاندار فعلی گیلان به عنوان یكی از سرداران سپاه پاسداران، ارزشی، مکتبی و ولایت مدار یاد کرد و ادامه داد: کیهان هاشم نیا نیز یکی از سرداران سپاه، جانباز، قطع نخاعی، ارزشی، مکتبی و ولایت مدار و معاون وقت برنامه ریزی استانداری گیلان در دولت احمدی‌نژاد بوده‌اند.

وی خانواده کیهان هاشم نیا را جانباز معرفی کرد و یاد آورشد: همسر مکرمه‌شان نیز مورد ترور منافقین قرار گرفتند و هم اکنون جانباز هستند و انشالله تا هفته آینده باید این تغییر و تحول صورت بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در پایان اظهار امیدواری کرد کیهان هاشم نیا که پاسدار و روحیه بسیجی دارندامیدواریم با همتی مضاعف و با افکار سازننده‌ای که دارند و تدبیر مدیریتی که در وجودشان سراغ داریم و رابطه خوبی که با نماینده عزیز ولی فقیه در گیلان خواهند داشت بتوانند مشكلات مردم استان گیلان را رفع كنند.

نعیمی زر در پایان اذعان کرد: فعلا حکم کیهان هاشم نیا صادر نشده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر