کد خبر: 11422 A

رئیس پلیس رودبار خبر داد:

ماموران ایستگاه بازرسی مستقر در پارك ساحلی منجیل در حین كنترل تردد و عبور و مرور این محور، در سه عملیات جداگانه موفق به كشف مواد مخدر شدند.

ایلنا- رودبار: رئیس پلیس  رودبار  از كشف 3 کیلو و 500 گرم تریاك و هروئین در این شهرستان خبر داد.

 سید رسول صمدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رودبار با اعلام این خبر، اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی مستقر در پارك ساحلی منجیل در حین كنترل تردد و عبور و مرور این محور، در سه عملیات جداگانه موفق به كشف مواد مخدر شدند.

وی  با اشاره اینكه در عملیات اول از یک دستگاه خودرو پژو 206 که از سمت کرج به رشت در حال حرکت بوده، 2 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک از داخل خودرو کشف و ضبط و متهم نیز دستگیر شد، خاطر نشان کرد: در اقدام دوم اكیپ های عملیاتی این ایستگاه بازرسی، به عابر پیاده ای مشكوك شده و در بازرسی از وی حدود یک کیلو گرم تریاک کشف و ضبط کردد و این متهم را دستگیر می کنند.

این مسئول به عملیات سوم پلیس این شهرستان اشاره نموده و بیان داشت: ماموران ایستگاه بازرسی به یک دستگاه خودرو پژو آردی مشکوک شده و با همکاری کلانتری 13 منجیل خودرو را متوقف و ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی در بازرسی از ساک همراه سرنشین خودرو كه خانمی با هویت معلوم بوده، حدود نیم کیلوگرم هروئین کشف و این متهم را نیز دستگیر كردند.

به گفته صمدی، متهمان دستگیر شده با قرار صادره مقام قضایی روانه زندان شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر