کد خبر: 8040 A

تشکیل اتاق فکر گردشگری شهرستان متشکل از فعالان، استادان و دانشجویان نخبه گردشگری از دیگر برنامه های هفته گردشگری شهرستان است.

گرگان - ایلنا: سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری علی آبادکتول از تشکیل و شروع فعالیت انجمن گردشگری شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، یاسر قندهاری افزود: این انجمن با همکاری دانشگاه پیام نور تشکیل شده و متشکل از دانشجویان و اساتید رشته مدیریت جهانگردی است.

وی اظهار داشت: تشکیل اتاق فکر گردشگری شهرستان متشکل از فعالان، استادان و دانشجویان نخبه گردشگری از دیگر برنامه های هفته گردشگری شهرستان است.

وی به تشریح برنامه های هفته گردشگری شهرستان پرداخت و گفت: برگزاری مراسم نمادین زنگ گردشگری در یکی از مدارس و دیدار با مسئولان از جمله برنامه هاست.

قندهاری گفت: اطلاع رسانی بازدید رایگان از موزه های شهرستان، هماهنگی با تاسیسات گردشگری شهرستان در خصوص در نظر گرفتن تخفیف خدمات در هفته گردشگری از دیگر برنامه هاست.

سرپرست میراث فرهنگی علی آبادکتول گفت: در هفته گردشگری، تور گردشگری و بازدید از موزه های استان و شهرستان با همکاری یکی از دفاتر مسافرتی شهرستان برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر