کد خبر: 8028 A

هزینه کردن برای ورزش اسراف نیست بلکه یک سرمایه گذاری می باشد که عاملی برای جلوگیری از بیماری های ورحی و روانی خواهد شود و شادابی و نشاط را برای افراد به همراه دارد.

گرگان - ایلنا: برگزاری مسابقات طناب کشی بانوان صنعت آب‎وبرق کشور به میزبانی شرکت آب‎وفاضلاب شهری گلستان انجام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، در این دور ه از مسابقات 13 تیم از 10 استان کشور حضور داشتند که در یک روز با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این دوره از مسابقات تیم سیستان و بلوچستان الف مقام اول، استان فارس مقام دوم، و سیستان وبلوچستان ب مقام سوم را به دست آورد و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم گلستان اهدا شد.

مراسم اختتامیه مسابقات طناب کشی بانوان صنعت آب‎وبرق کشور با حضور مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب‎وبرق وزارت نیرو، سرپرست شرکت آب‎وفاضلاب شهری، مدیران صنعت آب و برق و جمعی از مسئولان و ورزشکاران برگزار شد.

مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب‎وبرق وزارت نیرو با اشاره به اینکه ورزش برای بانوان کارمند یک ضرورت است خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زنان کارمند و پشت میز نشین تحرک کمتری نسبت به آقایان دارند لذا توجه به ورزش و فراهم ساختن موقعیت های برای تحرک و پویایی این گروه یک ضرورت است.

حسین زاده افزود: هزینه کردن برای ورزش اسراف نیست بلکه یک سرمایه گذاری می باشد که عاملی برای جلوگیری از بیماری های ورحی و روانی خواهد شود و شادابی و نشاط را برای افراد به همراه دارد.

وی تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که رشته‎های را که برای بانوان کارمند در نظر گرفته شده افزایش دهیم و همچنین تشکیل کمیته ورزشی بانوان را نیز در دستور کار خود قرار داده‎ایم.

در ادامه سرپرست شرکت آبفا گلستان با گرامیداشت یاد و نام خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ابراز داشت: امروز ایران اسلامی استقلال و عزت خود را در دنیا مدیون خون شهداست و امید داریم با اقداماتی که محقق می‎شود بتوانیم نماینده خوبی برای نظام باشیم.

سید منصور هاشمی در این مراسم با خیرمقدم گویی به ورزشکاران و حضار گفت: ایران اسلامی امروز در جهان سرافراز و سربلند است و همه این‎ها را مدیون ایثارگری شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه توجه به ورزش در میان کارمندان یک اولویت برای توسعه منابع انسانی است افزود: این دوره از مسابقات به میزبانی شرکت آب‎وفاضلاب شهری گلستان برگزار شد که امید داریم موجبات رضایت مندی شما فراهم شده باشد.

وی متذکر شد: برگزاری این دوره از مسابقات بحث بردو باخت نیست بلکه عاملی است برای اینکه با توسعه ورزش در بین کارکنان سستی وبی‎حالی را با پویایی و نشاط تبدیل و در خدمت رسانی به مردم همه توان خود را به کار بگیریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر