کد خبر: 8016 A

نماینده آزادشهر و رامیان:

سیل گلستان باید به اندازه زلزله آذربایجان مورد توجه قرار بگیرد. مردم شهرهای سیل زده استان در ماه رمضان حتی غذای سحر و افطار خود را نداشتند ولی تحمل کردند.

ایلنا - گرگان: نماینده ازادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ابلاغ دیرهنگام اعتبارات بازسازی سیلاب‌های اخیر به استان گفت: نباید از نجابت این مردم سوء استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، رضا صابری افزود: سیل گلستان باید به اندازه زلزله آذربایجان مورد توجه قرار بگیرد. مردم شهرهای سیل زده استان در ماه رمضان حتی غذای سحر و افطار خود را نداشتند ولی تحمل کردند.

وی اظهار داشت: سه ماه از سیلاب‌های استان گذشته و این اعتبارات تازه وارد استان شده که نیازمند تسریع در ادامه بازسازی‌ها است.

صابری خاطرنشان کرد: با همه تلاش‌هایی که صورت گرفته و خساراتی که وارد شده تنها بخش اندکی از اعتبارات به استان پرداخت شده است که به هیچ وجه نمی‌توانداین خسارت‌ها را جبران و بازسازی کند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما این است که در اجرای مصوبات سرعت لازم در دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد.

وی هم چنین اعلام کرد: جهت دهی اعتبارات در استان باید به سمت اقدامات پیشگیرانه باشد تا شاهد خسارت‌های زیاد به تأسیسات و مردم نباشیم.

وی هم چنین تأکید کرد: نظارت‌ها باید به گونه‌ای باشد که بطور شایسته منجر به بازسازی شود و از هرز رفتن منابع نیز جلوگیری شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر