کد خبر: 78136 A

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گرگان:

با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری برای خلق حماسه سیاسی، از رسانه ملی انتظار می رفت نسبت به ایجاد شور و هیجان تبلیغاتی عملکرد بهتری داشته باشد.

ایلنا-گرگان:رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گرگان گفت: مناظره های نمایشی و کم کیفیت کاندیداها در تلویزیون، استقبال سرد مخاطبان را به همراه داشته است.

به گزارش ایلنا از گرگان، عبدالرضا چراغعلی در حاشیه جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گفت: سئوالات فرمایشی و نقطه نظرات تکراری کاندیداها درباره مسائل مختلف مهمترین نقطه ضعف مناظره های تبلیغاتی تلویزیون بود.
 
وی گفت: با وعده های داده شده انتظار می رفت پخش مناظره های کاندیداهای ریاست جمهوری از رسانه ملی با کیفیت و تنوع بیشتری انجام می شد.
 
وی با اشاره به اینکه بازتاب منفی و گسترده مناظره های نمایشی در بین افکار عمومی موجب شد که اکثر مخاطبان تفاوتی میان کاندیداها قایل نباشند، اظهار داشت: در شرایطی که در بین مردم، فضای انتخابات شوراها هر روز پر هیجان تر می شود و نامزدهای انتخاباتی در این روزها افراد بیشتری را نسبت به گذشته دور خود جمع می کنند فضای انتخابات ریاست جمهوری هنوز کم تحرک و سرد است.
 
چراغعلی با بیان اینکه به نظر می رسد اکثر مردم برای انتخاب نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری هنوز تصمیم جدی نگرفته اند، خاطر نشان کرد: پخش مناظره ها و برنامه های تلویزیونی کاندیداها توسط صدا و سیما تاکنون تاثیری در مردم نداشته است.
 
این عضو شورای شهر گرگان در پایان یادآور شد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری برای خلق حماسه سیاسی، از رسانه ملی انتظار می رفت نسبت به ایجاد شور و هیجان تبلیغاتی عملکرد بهتری داشته باشد.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر