کد خبر: 53620 A

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی:

برخورد با متخلفین از موازین استاندارد، ركن دیگر كمك به تولید كنندگانی است كه تولیدات خود را با موازین استاندارد عرضه می كنند

ایلنا-گرگان:نماینده مردم گرگان و آق قلا در بازدید از اداره كل استاندارد گلستان گفت: تكمیل پروژه آزمایشگاه مرجع استاندارد گلستان را پیگیری خواهم كرد

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان،عیسی امامی در نشست با كارشناسان استاندارد گلستان ضمن اشاره به اثر استاندارد در حفظ سلامت و ایمنی مصرف كنندگان، از كارشناسان استاندارد خواست تا در ارتقاء كیفیت محصولات استانی نقش خود را مسئولانه ایفا كنند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بدون نظارت، آموزش و راهنمایی مجموعه استاندارد، ارتقاء كیفیت محصولات استانی و امكان حضور واحدهای تولیدی استان در بازارهای رقابتی خارج از كشور مهیا نخواهد شد.

امامی با تاكید بر نقش نظارتی استاندارد تصریح كرد: برخورد با متخلفین از موازین استاندارد، ركن دیگر كمك به تولید كنندگانی است كه تولیدات خود را با موازین استاندارد عرضه می كنند.

در این دیدار نوروزی مدیر كل استاندارد گلستان، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص وظایف اداره كل، وضعیت پروژه آزمایشگاه مرجع استاندارد را تشریح نمود.

لازم به ذكر است پروژه آزمایشگاه مرجع استاندارد گلستان در سال 88 كلید خورده و فاز اول آن به اتمام رسید و در حال حاضر تكمیل آن منوط به تامین اعتبارات لازم می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر