کد خبر: 39990 A

در دهه فجر/

بهره برداری از این پروژه ها، دو هزار و 644 نفر از جمعیت استان را تحت پوشش می دهد و 50 فرصت شغلی برای هم استانی ها فراهم ساخته است.

ایلنا-گرگان: مدیركل راه و شهرسازی استان گلستان از بهره برداری 19 پروژه عمرانی با اعتبار73 میلیارد و 350 میلیون ریال همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان،  "محمد تقی جوان شورابی"  گفت: بهره برداری از این پروژه ها، دو هزار و 644 نفر از جمعیت استان را تحت پوشش می دهد و 50 فرصت شغلی برای هم استانی ها فراهم ساخته است.
وی ادامه داد: احداث پل قربان آباد در محور گرگان- آق قلا، احداث سه دستگاه پل سه متری و عملیات راهسازی در محور داشلی برون – مراوه تپه، بهسازی و آسفالت راه های روستایی یلی بدراق – گچی سو، گچی سو پایین– گچی سو بالا، قره شور – طالقان تپه و نظر چاقلی از جمله این پروژه ها در بخش راه و ترابری هستند.
به گفته شورابی، بهسازی و آسفالت راه های روستایی فجر قورچای، ترشكلی، بیشك تپه، چپرقویمه، قیزلر، آق بند – اوچقویی و راه روستایی امامزاده سلیمان از دیگر پروژه های این بخش به شمار می روند.
وی اظهارداشت: احداث پل های محور شاهكوه پایین و احداث آبنمای مركب در شاهكوه بالا، آبنمای مركب یل چشمه جدید، آبنمای مركب یل چشمه سفلی و چشمه علیا از پروژه های دیگری است كه در شهرهای آزادشهر، آق قلا، گنبدكاووس، كلاله و گرگان به بهره برداری می رسند.
وی همچنین اضافه كرد: كلنگ زنی ساختمان اداره ثبت احوال آزادشهر پروژه دیگری است كه در بخش مسكن این اداره كل در ایام پیروزی انقلاب اسلامی آغاز می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر