کد خبر: 33536 A

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان گلستان خبر داد:

فیدر تنگراه و ینقاق ۱۱۰ كیلومتر طول دارد كه این فیدر ۲۰ روستای منطقه و ۱۶ مركز صنعتی و ۱۷ دامداری و مرغداری و ۹۰ حلقه چاه آب كشاورزی و ۵۲ دستگاه ترانس عمومی را تغذیه می‌كند.

ایلنا - گرگان: مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: تعمیرات پیشگیرانه فیدر تنگراه و ینقاق انجام شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، مهندس قاسم شهابی در این تعمیرات كه به صورت مانور و اینبار در شهرستان گالیكش و بر روی فیدر "تنگراه و ینقاق" برگزار شد اكیپ های فنی و اجرایی مدیریت های توزیع برق گنبد كاووس، مینودشت، كلاله و مراوه تپه حضور داشتند.

وی افزود: فیدر تنگراه و ینقاق ۱۱۰ كیلومتر طول دارد كه این فیدر ۲۰ روستای منطقه و ۱۶ مركز صنعتی و ۱۷ دامداری و مرغداری و ۹۰ حلقه چاه آب كشاورزی و ۵۲ دستگاه ترانس عمومی را تغذیه می نماید.

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان گلستان هدف از برگزاری این سلسله مانورها را كه با ابتكار معاونت بهره برداری و راهبری دفتر نظارت بر بهره برداری شركت توزیع نیروی برق استان گلستان برگزار می شود را پایداری شبكه های توزیع، آمادگی فیدرهای استان برای مواجهه با پیك بار تابستان، كاهش اتصالی های گذرا و دائم خطوط، تامین برق مطمئن برای مشتركین، حفظ آمادگی اكیپ های اجرایی، ایجاد همدلی بین مدیریت ها، تبادل تجربه و انتقال دانش بین مدیریت های شهرستانها دانست.

كیوان فرح زاد معاون بهره برداری شركت توزیع نیروی برق استان گلستان نیز در این باره گفت: در اجرای این مانور كه به مدت ۳ ساعت به طول انجامید ۳۷۶ نفرساعت فعالیت صورت گرفت كه در مجموع ۴۹۹ مورد اقدام اصلاحی بر روی این فیدر به انجام رسید.

وی افزود: ۳ دستگاه بالابر و ۱۳ دستگاه خودروی عملیاتی و یك دستگاه كامیون بخش لجستیكی این مانور را تشكیل می دادند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر