کد خبر: 33261 A

نماینده ولی فقیه در گلستان:

در این دوره متولیان امر تعلیم و تربیت چه در کشور و چه در استان بسیار خوب عمل کرده اند و شاهد اجرایی شدن برنامه های پرورشی خوبی هستیم که قابل تقدیر است.

ایلنا- گرگان: نماینده ولی فقیه دراستان گلستان در جمع نمازگزاران اداره کل آموزش و پرورش، به نقش تربیتی آموزش و پرورش در کشور اشاره نمود و گفت: با توجه به پیشرفت خوب و کسب رتبه های علمی کشور در دنیا، باز هم باید سرعت بیشتری به این روند بدهیم و در این راه نباید از مسئله تربیت و پرورش غافل شویم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان،آیت الله نورمفیدی در ادامه به تلاش های آموزش و پرورش اشاره و تاکید کرد: در این دوره متولیان امر تعلیم و تربیت چه در کشور و چه در استان بسیار خوب عمل کرده اند و شاهد اجرایی شدن برنامه های پرورشی خوبی هستیم که قابل تقدیر است.

امام جمعه شهرستان گرگان با اشاره به نقش اساسی که قرآن و اهمیتی که برای پرورش قائل شده ضمن اشاره به روایات گفت: اگر کسی گمراهی را هدایت کند مثل این است که همه انسان ها را هدایت کرده و کسی را گمراه کند مثل آن است که همه انسان ها را گمراه نموده است و این نشان دهنده اهمیت پرورش در اسلام است.

وی اذعان داشت: این نقش بسیار حساس و اساسی، قسمت اعظمی از وظایف آموزش و پرورش را در سراسر کشور تشکیل می دهد و اکنون شاهد اجرای تلاش های شبانه روزی آموزش و پرورش در این بخش هستیم تا ایمان واقعی در دل های نوجوانان و جوانان نقش بسته شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر