کد خبر: 26250 A

نشست بررسی مشكلات برق واحدهای تولیدی شهرك صنعتی گرگان 2 با حضور مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان و مدیران صنعتی در واحد صنعتی صنایع غلطك شرق این شهرك برگزار شد

ایلنا - گرگان: نشست بررسی مشكلات برق واحدهای تولیدی شهرك صنعتی گرگان 2 با حضور مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان و مدیران صنعتی در واحد صنعتی صنایع غلطك شرق این شهرك برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی استان گلستان گفت: تعامل و همكاری شركت توزیع نیروی برق استان با واحدهای تولیدی مثبت و ارزنده است.

نیما بیرودیان اظهار داشت: این امر موجب رضایتمندی واحدهای تولیدی را از شركت توزیع نیروی برق فراهم كرده است.

وی گفت: در حال حاضر حدود 70 درصد شهركها و نواحی صنعتی استان گلستان از نعمت برق برخوردار هستند.

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان گلستان نیز در این نشست از پیگیری برای حل مشكلات انشعاب برق واحدهای تولیدی در شهركهای صنعتی خبر داد.

شهابی اظهار داشت: این شركت همچنین اقدامات مورد نیاز را برای جلوگیری از قطع برق و تقسیط بدهی برق واحدهای تولیدی انجام خواهد داد.

وی با اشاره به اینكه شركت توزیع برق قصد ندارد برق واحد تولیدی را به دلیل بدهی قطع كند ادامه داد: با این وجود انتظار است مدیران واحدهای تولیدی نیز همكاری لازم را برای پرداخت قبوض برق واحد تولیدی خود به منظور ارایه خدمات بهتر از سوی این شركت داشته باشند.

هم‌اكنون استان گلستان ازمجموع 25 مصوبه ایجاد شهرکها ونواحی صنعتی به شرح 13شهرک صنعتی و9 ناحیه صنعتی (7ناحیه صنعتی انتقالی از جهاد کشاورزی می باشد)دارای 22شهرك وناحیه صنعتی عملیاتی می باشد که از این تعداد 12شهرک صنعتی و 9 ناحیه صنعتی درحال واگذاری زمین به مساحت 1020 هكتار هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر