کد خبر: 19975 A

خانواده بزرگ تأمین اجتماعی از جمله كارگران، كارفرمایان، بازنشستگان و مستمری بگیران همگی با حضور خود در عرصه های مختلف از جمله انتخابات و تظاهرات در ایجاد حماسه های مختلف و تجلی عینی وحدت و تعاون اجتماعی نقش خود را به خوبی ایفا كرده اند

ایلنا-گرگان: مدیركل تأمین اجتماعی استان گلستان درجمع كاركنان و بازنشستگان اداره منابع طبیعی گفت: تقویت بنیان خانواده و نگرش مثبت افراد نسبت به این اصل مهم باعث سلامتی روح و جان جامعه می شود و اجتماع را از گزندهای مختلف بیرونی و درونی حفظ می كند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان،حسین امیری افزود: هر واحد خانواده اساس تشكیل یك اجتماع است و همانطور كه اعضای بدن هماهنگ با یكدیگر هستند خانواده ها و اعضای آنها نیز برای زندگی بهتر و استاندارد باید هماهنگی و همكاری موثری داشته باشند.

وی اظهار كرد: هر جامعه ای نیز خود در واحدهای بزرگتر از خانواده،‌ در قالب اجتماع سازمان ها، نهادها، و گروه های جمعی و تعاونی است و خانواده بزرگ تأمین اجتماعی نیز عضو مهمی در كالبد جامعه محسوب می شود.

وی یادآور شد: خانواده بزرگ تأمین اجتماعی از جمله كارگران، كارفرمایان، بازنشستگان و مستمری بگیران همگی با حضور خود در عرصه های مختلف از جمله انتخابات و تظاهرات در ایجاد حماسه های مختلف و تجلی عینی وحدت و تعاون اجتماعی نقش خود را به خوبی ایفا كرده اند.

امیری ادامه داد: تأمین اجتماعی گلستان همواره بر بهره گرفتن از سرمایه ذهنی و تجربی بازنشستگان همت گمارده و در قالب كانون های بازنشستگی آنها را گردهم آورده است كه در برایند خود جایگاه ثابتی در امر تصمیم گیری های كلان دارند.

مدیر كل تأمین اجتماعی گلستان در خاتمه گفت: اعطای تسهیلات قرض الحسنه، اجرای تورهای گردشگری و زیارتی، حضور در جلسات اداری و خدمات ویژه بیمه ای و درمانی دیگر برای بازنشستگان و خانواده های آنان از جمله افتخارات تأمین اجتماعی گلستان محسوب می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر