کد خبر: 82434 A

در یک سانحه تصادف در چرام استان کهگیلویه و بویراحمد:

شهرستان چرام یکی از شهرستان‌های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود که با یاسوچ مرکز استان حدود 180 کیلومتر فاصله دارد

ایلنا - یاسوج: بی‌احتیاطی راننده یکذستگاه جرثقیل ناحیه برق شهرستان چرام در محور چرام به دهدشت جان پنج سرنشین یکدستگاه پراید را گرفت.

به گزارش ایلنا از یاسوج، متاسفانه در محور چرام به دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمددر حالی که یک پراید به علت نقص فنی در کنار جاده پارک و راننده آن در حال برطرف نمودن نقص فنی بود یک جرثقیل متعلق به ناحیه برق چرام بکه اصله‌های برق با خود حمل می‌کرد به طرف کناره جاده منحرف و خودرو پراید با سرنشینان و همچنین راننده که در جلوی آن در حال تعمیر بود را زیر می‌گیرد.

در این حادثه دلخراش پنج سرنشین این خودرو به نام‌های محمد جعفر دژمان راننده (پدر)، سیمین دژمان هشت ساله، سجاد دژمان سه ساله و نرگس سعیدیان مادر بچه‌ها به همراه خانم مرضیه کشته و نیما دژمان یک ساله از این حادثه نجات پیدا می‌کند ولی بعلت شدت جراحات به شهر اهواز اعزام می‌شود.

شهرستان چرام یکی از شهرستان‌های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود که با یاسوچ مرکز استان حدود ۱۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر