کد خبر: 49824 A

امام جمعه گچساران:

همانطور که قبلا نیز تذکر دادم و باز هم می گویم مردم گچساران در راستای شناسایی متخلفان آستین‌ها را بالا بزنند و در وظایف خود در این زمینه کوتاهی نکنند

ایلنا - یاسوج: امام جمعه موقت شهرستان گچساران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: من حمایت از حقوق مصرف کننده را در بازار گچساران و اثرات آن را مشاهده نمی کنم.

به گزارش ایلنا از گچساران،" حجت‌الاسلام پرویز خواجه‌زاده" در خطبه های نماز جمعه گفت: لازم است دستگاهها  و مسئولین تنظیم بازار آستین بالا بزنند و همچنین لازم است خود مصرف کنندگان هم نیز همت کنند و گزارش های لازم را به مسئولین ذیربط بدهند.

وی ادامه داد: متأسفانه تعزیرات حکومتی نتوانسته بی‌نظمی در بازار را حل کند و لازم است که به طور جدی این مسئله را پی گیری کنند.

امام جمعه موقت گچساران تأکید کرد همانطور که قبلا نیز تذکر دادم و باز هم می گویم مردم گچساران در راستای شناسایی متخلفان آستین‌ها را بالا بزنند و در وظایف خود در این زمینه کوتاهی نکنند.

امام جمعه موقت به بداخلاقی‌های اخیر در میان برخی مسئولان اشاره کرد و گفت: دشمنان اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند و می‌خواهند از این راه به نظام آسیب وارد کنند.

وی عنوان کرد: ولایت فقیه اصل و اساس حکومت اسلامی و عامل مهمی در وحدت ملی است.

خواجه زاده اظهار نمود: نقش حوزه علمیه خواهران برای مقابله با تهاجم فرهنگی نقش بسیار مهمی است وما هر اندازه در مورد بانوان سرمایه‌گذاری کنیم، می‌توانیم پاسخ سرمایه‌گذاری خود را بگیریم.

شهرستان گچساران یکی از شهرستان های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد است که با یاسوج مرکز استان حدود 120 کیلومتر فاصله دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر