کد خبر: 49822 A

امام جمعه لنده در کهگیلویه و بویراحمد:

مربیان تربیتی و پرورشی باید درمدارس دانش آموزان را برای نبرد فرهنگی تربیت كنند و آنان را از پذیرش فرهنگ غربی واكسینه نمایند.

ایلنا - یاسوج: خطیب جمعه لنده در کهگیلویه و بویراحمدگفت: پرهیز از گناه و رعایت مسائل شرعی و دینی هزار بار از دیدار با امام زمان هم بالاتر است.

به گزارش ایلنا از لنده، " حجت الاسلام عبد الملكی " با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ، اظهارداشت: نگاه كیفی باید جایگزین نگاه كمی شود.

وی افزود: تا زمانی كه دستگاه های دولتی از بخش تولیدی حمایت نكنند و كیفیت تولیدات داخلی بالا نرود نباید انتظار داشت كه مردم كالای نامرغوب داخلی را تایید و از خارجی دوری كنند.

امام جمعه لنده معتقدست گره تاریخی اقتصاد ایران تنها زمانی باز می شود كه تولیدات ملی جایگزین واردات كالاهای خارجی شده و بخش تولید باید كالایی كه خواستگاه استقبال عمومی است بسازد و دخالت دولتها در نوع كالا به اقتصاد و تولید ضرر می زند.

عبدالملکی با اشاره به 8 اسفند سالروز سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی، بیان داشت: مربیان تربیتی و پرورشی باید در مدارس دانش آموزان را برای نبرد فرهنگی تربیت كنند و آنان را از پذیرش فرهنگ غربی واكسینه نمایند.

این مقام مسئول از دستگاههای قضایی و نظارتی خواست با محتكران برخورد جدی شود تا دیگران عبرت بگیرند و رفاه عمومی را به مخاطره نیندازند.

وی آغاز به كار سومین اپراتورهای تلفن همراه كه به صورت تصویری می باشد را دشمن امنیت اجتماعی و عفاف و استحكام اخلاقی جاممعه و خانواده برشمرد و آنرا نقطه مقابل دین معرفی كرد كه اكثر مراجع تقلید نیز با فعالیت آن مخالفند و خرید آن حرام است.

شهرستان لنده یکی از شهرستان های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز این استان حدود 240 کیلومتر فاصله دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر