کد خبر: 49477 A

در کهگیلویه و بویراحمد؛

براساس آخرین اطلاعات و آمار کنونی، متاسفانه هرساله تعداد 190 اصله پایه برق بدلیل بی احتیاطی رانندگان شکسته می شود.

ایلنا - یاسوج: معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد از شکستگی مستمر و پی در پی پایه های برق فشار متوسط و ضعیف در نقاط مختلف این استان اظهار نگرانی و گلایه مندی کرد.

" محمدابراهیم اسکندری " در گفتگو با ایلنا در یاسوج بیان کرد: بدلیل بی احتیاطی رانندگان در هر 48 ساعت یک اصله پایه برق توسط خودروها شکسته و سبب قطعی برق در سطح شهرها و روستاهای این استان می شود.

وی با بیان برخی آمارها در این ارتباط، اظهارداشت: براساس آخرین اطلاعات و آمار کنونی، متاسفانه هرساله تعداد 190 اصله پایه برق بدلیل بی احتیاطی رانندگان شکسته می شود.

این مسوول شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، اغلب رانندگانی که سبب شکسته شدن پایه های برق در این استان می شود را افراد کم سن و سال و یا فاقد صلاحیت رانندگی دانست.

اسکندری افزود: برای جلوگیری از روند کنونی انجام امور فرهنگی مهمترین راهکار برای کاهش شکسته شدن پایه های برق در کهگیلویه و بویراحمد است.

وی از نبود محدودیت در تامین برق مشترکین در کهگیلویه و بویراحمد با انجام مدیریتی صحیح خبرداد و بیان داشت: این شرکت توانسته با مدیریت صحیح و مدون اقدامات قابل قبولی در زمینه کاهش خاموشی ها انجام دهد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تعمیرات شبکه های فرسوده را مهمترین عامل کاهش خاموشی ها و ارتقای پایداری شبکه برق در این استان عنوان کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر