کد خبر: 34381 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

توزیع سیب‌زمینی در انتخابات ریاست‌جمهوری پیشنهاد من بود

در هر كشوری كه گرانی و تورم به صفر برسد اقتصاد آن كشور مشكل دارد/ نباید مردم را هر روز برای راهپیمایی به خیابان کشاند.

توزیع سیب‌زمینی در انتخابات ریاست‌جمهوری پیشنهاد من بود

ایلنا - یاسوج: استاندار کهگیلویه و بواحمد تاکید کرد که توزیع سیب زمینی در آستانه انتخابات 88 ریاست جمهوری به پیشنهاد وی صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " سید حسین صابری " در نشست ماهیانه خود با رسانه های کهگیلویه و بویراحمد در سالن استانداری استان گفت: مقدار زیادی سیب زمینی در زمان استانداری من در لرستان مانده بود. من گفتم بدهید به بهزیستی و كمیته امداد که متاسفانه ده درصد هم مصرف نشد و اگر می پوسید بحران ایجاد میكرد. فقط بدشانسی این بود كه درست در زمان انتخابات این مشكل به وجود آمد و ربطی به انتخابات نداشت.

وی با بیان اینکه توزیع سهام عدالت هیچ ربطی به انتخابات ندارد، اظهارداشت: عده ای در تلاشند که این اقدام عظیم دولت خدمتگزار را به انتخابات ربط دهند که به هیچ عنوان صحت ندارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تشریح چگونگی شکل گیری 9 دی هم پرداخت و بیان داشت:نباید 9 دی را به انتخابات متصل کرد. البته معتقدیم نباید مردم را هرروز به بهانه های مختلف به خیابان برای راهپیمایی کشاند و اگر چنین کاری را انجام دهیم مردم را خسته می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه من نگفتم كه خاتمی در فتنه نبوده است، خاطرنشان کرد: در تصویرهای تلویزیونی و در درگیری‌ها تصویر خاتمی نیست ولی تصویر مهدی هاشمی و فائزه هاشمی وجود دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: بعضی افراد نماز شب خود را طولانی می‌كنند تا نماز صبح شان قضا شود و معتقدیم در هر كشوری كه گرانی و تورم آن به صفر برسد اقتصاد آن كشور مشكل دارد.

صابری در ادامه بدون اشاره به نام مدیر یا مدیرانی در کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: بعضی از مدیران 50 تومان كار میكنند 500 تومان هزینه تشریفات و تبلیغات همان كارشان می شود.

وی گفت: در زمینه تعطیلی پنجشنبه در کهگیلویه و بویراحمد به جمع بندی نرسیدیم و تعطیلی پنج شنبه‌ها در خیلی از استانها اجرا نشده اگرچه اصفهان اجرا كرد و پشیمان شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر