کد خبر: 19923 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس:

پیگیری های ملی از مراجع مختلف برای راه اندازی این سدها توسط وکیل مردم در مجلس صورت می گیرد و از مسوولان استانی نیز می خواهیم در این بین فعالیت های استانی را شدت بیشتری ببخشند.

ایلنا - یاسوج: نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی سدهای " شبلیز " و " سیوکی جلیل " در آینده ای نه چندان دور خبرداد.

" غلام محمد زارعی " در گفتگو با ایلنا در یاسوج گفت: بزودی عملیات اجرایی سدهای " شبلیز " و " سیوکی جلیل " آغاز و فرصت های شغلی پایداری برای جوانان جویای کار در این استان فراهم می شود.

وی بدون اشاره به اعتبار موردنیاز سدهای شبلیز و سیوکی جلیل در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، اظهارداشت: ماده 215 برای آغاز عملیات اجرایی در حال صادر شدن است که با صدور مجوز، عملیات اجرایی این سدها آغاز می شود.

زارعی، آغاز عملیات اجرایی سدهای " شبلیز " و " سیوکی جلیل " را برای فراهم نمودن فرصت های شغلی متعدد بسیار موثر دانست و خاطرنشان کرد: با فعالیت بیشتر " سد تنگ سرخ " نیز شاهد افزایش این فرصت ها در حوزه بویراحمد خواهیم بود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی در ادامه از افزایش اعتبارات برای پرداخت مطالبات کشاورزان و باغداران حوزه " تنگ سرخ " خبرداد.

وی گفت: با پرداخت مطالبات باغداران و کشاورزان در این حوزه نیز شاهد افزایش فعالیت اجرایی سد تنگ سرخ و همکاری مردم این حوزه برای مشارکت با سدسازی خواهیم بود.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر