کد خبر: 19914 A

سرقتهای متعددی از روشنایی و کابلهای برق در تونلهای یاسوج - بابامیدان گزارش که به دستگاههای مرتبط گزارش شد اما متاسفانه سارق یا سارقانی در این ارتباط دستگیر نشده اند.

ایلنا - یاسوج: کارشناس مسوول اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که برغم سرقت های متعدد کابل های برق و روشنایی در تونل های یاسوج - بابامیدان، متاسفانه سارق یا سارقانی هنوز دستگیر نشده اند.

" مهران مسعودی " در گفت و شنود اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: در سه ساله گذشته، سرقت های متعددی از روشنایی و کابل های برق در تونل های یاسوج - بابامیدان گزارش که به دستگاههای مرتبط گزارش شد اما متاسفانه سارق یا سارقانی در این ارتباط دستگیر نشده اند.

وی با بیان اینکه سرقت از روشنایی و کابل های برق در تونل های عنوان شده بسیار هزینه بردار بوده است، اظهارداشت: برای جلوگیری از سرقت ها در این تونل ها، بارهای بار کابل های برق و روشنایی ها اصلاح و احداث شدند.

کارشناس مسوول اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای اصلاح و احداث شبکه های برق و روشنایی تونل های یاسوج - بابامیدان نیز از نظرها و پیشنهادات کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق استان نهایت بهره برده شد اما متاسفانه سارق یا سارفان بنحو شگفت انگیزی اقدام به سرق روشنایی و کابل های برق تونل ها می كردند.

مسعودی، از شکسته شدن چراغ های راهنمایی و رانندگی قبل از سرقت ها در تونل های یاسوج - بابامیدان خبرداد و بیان داشت: بر اساس برخی گزارش های دریافتی، متاسفانه برخی از افراد محلی و چوپانان اقدام به شکسته نمودن چراغ های راهنمایی و رانندگی در مسیر تونل ها می کردند.

وی گفت: کابل های مسی برق در تونل های یاسوج - بابامیدان اصلاح و کابل های جدید جایگزین کابل های قبلی شده که بعد از این جایگزینی، گزارشی از سرقت ها اعلام نشده است.

کارشناس مسوول اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از تلاش های دستگاههای مرتبط بویژه نیروی انتظامی بدلیل افزایش نظارت در این ارتباط تقدیر كرد.

9 تونل در محور 47 کیلومتری یاسوج - بابامیدان واقع شده که بعد از 17 سال به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر