کد خبر: 100506 A

نماینده کهگیلویه و چرام در مجلس نهم:

یقین داریم با اتحاد و همدلی می توانیم قطار توسعه را در کهگیلویه و بویراحمد با شتاب بیشتری در ریل آن به حرکت دربیاوریم و این دغدغه تمامی دلسوزان استان بوده و هست.

ایلنا: نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی تاکید کرد که برای تسریع در توسعه همه جانبه کهگیلویه و بویراحمد، تمامی نیروهای استانی و ملی مباید با همدیگر متحد، همدل و صمیمی باشند.

" حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری " به ایلنا در یاسوج گفت: اتحاد و همدلی همواره در مبانی اعتقادی و آموزه های دینی ما سفارش شده و مورد تاکید امامان معصوم برای پیشبرد اهداف اسلام نیز بوده است.

وی با بیان اینکه اتحاد، رفاقت و همراهی تمامی نیروهای استانی و ملی کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کنونی نسبت به گذشته بسیار ضروری تر بنظر می رسد، اظهارداشت: با اتحاد و همدلی می توان شاهد تسریع در توسعه همه جانبه دیارمان باشیم.

این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی افزود: همانگونه که کلام الهی ما را به اتحاد سفارش نموده و ائمه ما برآن تاکید داشته اند می طلبد تمامی نیروهای توانمند و کارآمد کهگیلویه و بویراحمد بدور از حاشیه سازی ها و نگاه صرف سیاسی به دلسوزان استان، بفکر توسعه، ایجاد آرامش و فراهم ساختن زیرساخت های رفاه عمومی باشند.

بزرگواری با اشاره به منویات رهبری معظم انقلاب در نشست ششم شهریورماه 92 با هیات دولت یازدهم، خاطرنشان کرد: رفع مشکلات مردمی در مسائل اقتصادی نیازمند همراهی تمامی نیروهای مدیریتی مقتدر است که در این بین وظیفه مسوولان و مدیران کهگیلویه و بویراحمد چه در استان و چه در سراسر کشور برای توسعه دیارمان سنگین تر شده است.

وی گفت: اتحاد رمز همیشگی موفقیت مسلمانان در برابر توطئه های دشمنان قسم خورده اسلام بوده و هست که در شرایط کنونی این رمز موفقیت یعنی اتحاد می بایست از سوی تمامی فرزندان دیار کهگیلویه و بویراحمد تقویت شود.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: هرگاه نظام اسلامی از صدر تاکنون دچار مشکلاتی شد و دشمنان در صفوف مسلمانان رخنه کردند ناشی از سهل انگاری و غفلت در رمز موفقیت همیشگی یعنی اتحاد بوده است.

وی با تشریح وضعیت کنونی دولت یازدهم و بکارگیری نیروهای مدیریتی توانمند معتدل در مسوولیت های مختلف، بیان داشت: اگر نیروهای مدیریتی بومی کهگیلویه و بویراحمد باهم متحد بوده و اجازه سوء استفاده عده ای ناآگاه برای نفوذ در صفوف خود را ندهند بدون شک شاهد حضور فرزندان این دیار در مسوولیت های کلان در این دولت خواهیم بود.

بزرگواری گفت: برخی از مدیران بومی توانمند گذشته و فعل کهگیلویه و بویراحمد با اتحاد می توانند به دولت یازدهم راه پیداکرده و سبب تسریع در توسعه همه جانبه این استان شوند اگرچه این نیروها در زمان تصدی شان در مسوولیت های کلان نیز می بایست تمامی تلاش خود را برای رشد و تعالی سایر برادران و خواهران هم استانی خود بکار گمارند.

وی افزود: از تمامی عزیزان هم استانی که اکنون در مرکز کشور و کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند مصرانه می خواهیم با اتحاد، همدلی، رفاقت و صمیمیت به فکر توسعه دیار خود بوده و اجازه ندهند فرد یا افرادی با رخنه در صفوف آن ها سبب تفرقه و تشتت شوند.

این نماینده اصولگرای مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی، یکی از مهمترین عوامل محرومیت همیشگی و قرارگرفتن کهگیلویه و بویراحمد در رده آخر توسعه در کشور را نبود اتحاد و همراهی مطلوب و شایسته در بین نیروهای مدیریتی این استان عنوان کرد.

بزرگواری گفت: یقین داریم با اتحاد و همدلی می توانیم قطار توسعه را در کهگیلویه و بویراحمد با شتاب بیشتری در ریل آن به حرکت دربیاوریم و این دغدغه تمامی دلسوزان استان بوده و هست.

وی از رسانه های کهگیلویه و بویراحمد خواست به دور از حواشی و مسائلی که سبب ضربه زدن به اتحاد نیروهای بومی توانمند دیارمان می شود به فکر همراهی با این نیروها جهت توسعه همه جانبه باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر