کد خبر: 9165 A

استاندار كرمانشاه:

استان كرمانشاه در طرح جامع توسعه كشاورزی در بسیاری از موارد و عملكردها دارای رتبه اول در كشور می باشد و موفق عمل كرده است.

ایلنا - کرمانشاه: استاندار کرمانشاه گفت: كرمانشاه در بسیاری از عملكردهای طرح توسعه همچون واگذاری اراضی، تامین آب، تصویب و تایید طرح ها در جایگاه اول كشوری قرار دارد.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، مهندس سید دادوش هاشمی تاکید کرد: البته ما از وضعیت و دستاورد های فعلی در این طرح بزرگ راضی نیستیم و همه نهادهای مرتبط باید فعالیت بیشتری در این زمینه داشته باشند.

وی گفت: این طرح فرصت بسیار استثنایی برای استان كرمانشاه محسوب می شود و سازمان های مرتبط باید همه موانع بر سر راه متقاضیان این طرح را بردارند و كسی حق ندارد در این راه كوتاهی و یا خدایی ناكرده سنگ اندازی كند.

استاندار كرمانشاه در ادامه اظهار كرد: از شهرستانهای استان كه از پیشرفت بالای 60 درصد در طرح های ارایه شده داشته باشند، تقدیر خواهد شد و همه باید شهرستانهایی همچون گیلانغرب را كه بالای 150 درصد رشد داشته الگوی خود قرار دهند.

هاشمی، همچنین تولید و كشت گیاهان دارویی در قالب این طرح در استان را مورد تاكید قرار داد و گفت: كرمانشاه باید قطب تولید گیاهان دارویی در كشور باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر