کد خبر: 83030 A

فرماندار جوانرود:

600 دانش آموز شهرستان جوانرود اوقات فراغت خود را در پنج پایگاه تابستانی آموزش و پرورش می‌گذرانند.

ایلنا: فرماندار جوانرود در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با اشاره به اینکه امروز دانش آموزان بیش از هر زمان دیگری در معرض تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته‌اند، افزود: برنامه‌ریزی مطلوب برای اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از جوانرود، مصطفی عظیمی اظهار کرد: کلاس‌های اوقات فراغت زمینه ساز بالندگی فکری دانش آموزان است که می‌طلبد مسوولان ذیربط امکانات و بسترهای لازم را برای دانش آموزان در این کلاس‌ها فراهم کنند.

عظیمی به شرکت دو هزار و 377 داوطلب این شهرستان در کنکور سراسری امسال اشاره و خاطرنشان کرد: باید بستر لازم برای برگزاری یک کنکور سراسری سالم در جوانرود فراهم شود.

امام جمعه جوانرود نیز گفت: تربیت نسلی آگاه و مومن به عنوان یک رسالت سنگین برعهده خانواده و مربیان است، چراکه آینده نظام اسلامی به دست دانش آموزان امروز رقم می‌خورد.

ماموستا ملا احمد فخری افزود: آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان اصلی تعلیم و تربیت، نفش موثری در ساختن جامعه‌ای نمونه و الگو دارد.

وی با اشاره به تربیت نسلی مومن و متعهد برای اسلام و انقلاب اظهار کرد: تحولات در آموزش و پرورش باید روز به روز در سمت و سوی تربیت نسلی با نگرش‌های اسلامی و در جهت آباد کردن نظام اسلامی باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر