کد خبر: 4904 A

فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه:

فداکاری، ایستادگی و بصیرت شاخصه ملتی است که با تمام توان پای انقلاب ایستاده و امید دشمن را به یاس تبدیل کرده است.

کنگاور ـ ایلنا: فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در جمع فرماندهان نظامی شهرستان کنگاور گفت: زندگی در این کشور و در این دوران، توفیقی است که نصیب ملت ما شده و همه ما موظفیم قدر این موقعیتی که نصیب ما شده است را بدانیم.

به گزارش ایلنا از کنگاور، سردار محمدنظر عظیمی با اشاره به فرموده حضرت امام(ره) که ملت ایران در عصر حاضر را برتر از ملت حجاز در عصر رسول‌الله دانستند، افزود: تحمل، فداکاری، ایستادگی و بصیرت شاخصه ملتی است که با تمام توان پای انقلاب ایستاده و همه امید دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را به یاس تبدیل کرده است.

وی تصمیمات حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری در مقاطع حساس را ضامن بقای انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروزه در حالی با حفظ استقلال بر قله‌های رفیع علمی و تکنولوژی ایستاده‌ایم که همه امکانات دنیا برای ناکارآمد جلوه دادن نظام الهی ما بسیج شده‌اند.

فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه حفظ این دستاوردها وظیفه تک تک مردم بصیر ایران است، تصریح کرد: پوشیدن لباس خدمت، نعمتی است که خداوند نصیب برخی افراد می‌کند و این لباس وظیفه انسان برای خدمت‌رسانی به هم‌نوعانش را سنگین‌تر از پیش می‌کند.

فرماندار شهرستان کنگاور نیز در این نشست با محکوم کردن اقدام ننگین صهیونیست‌ها در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و با اشاره به اینکه توقع دوستی از تمامیت‌طلبان مستکبر، ساده‌انگارانه است، گفت: دشمنی و کینه استکبار با مسلمانان تمام‌شدنی نیست، چون آنها با اعتقاد و عقیده ما مشکل دارند.

وی در ادامه نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج را در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی پررنگ توصیف کرد و افزود: همان تفکر بسیجی که در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی دشمن را زمین‌گیر کرد، امروز در صف اول خدمت‌رسانی به مردم و عمران و آبادانی کشور عزیز اسلامیمان ایستاده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر