خبرگزاری کار ایران

مدیرکل روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی:

مدیران سازمانها حلقه اول روابط‌عمومی‌ هستند

asdasd

حلقه اول روابط عمومی‌ها،مدیران سازمانها بوده و روابط عمومی حلقه انتهایی است

کرمانشاه ـ ایلنا: مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در اولین گردهمایی روابط عمومی‌های منطقه 4 این وزارتخانه در کرمانشاه گفت: حلقه اول روابط عمومی‌ها،مدیران سازمانها بوده و روابط عمومی حلقه انتهایی است و اگر در یک مجموعه تمام فعالیتها مطلوب باشد اما روابط عمومی خوب عمل نکند فعالیتهای آن مجموعه به درستی منعکس نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، دکتر سیدجواد حسینی‌کوهی‌ افزود:سازمانها برای افزایش ارتباط دوسویه با مخاطبین و بهره‌بردن از این ارتباط باید بخش روابط‌عمومی ‌خود را تقویت و پشتیبانی نمایند که در کنار تمام کارهای فنی برنامه‌های ارتباطی قوی نیز طراحی و اجرا نماید.

مدیرکل روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی تاکیدکرد:در بخش ساختار روابط‌عمومی وزارت جهادکشاورزی تمام مجموعه به این درک مشترک رسیده‌‌اند که سطح روابط عمومی باید فراتر از این بوده و چارت سازمانی و پشتیبانی بر اساس نیاز طراحی و بازنگری شود که در این راستا کارهای کارشناسی در حال انجام بوده و سعی شده کیفی‌سازی مجموعه بر گسترده‌سازی اولویت داشته و غلبه نماید.

دکتر حسینی اضافه‌کرد:برای اینکه عملکرد روابط عمومی‌های وزارت جهادکشاورزی در ستاد و استانها مطلوب‌تر شود سه برنامه‌ی اصلاح و کیفی‌سازی ساختار روابط‌عمومی،بودجه و اجرای گسترده سامانه پایش را در دستور کار داریم.

مشاور وزیر جهاد‌کشاورزی با اشاره به اینکه با حمایت‌های وزیر جهاد کشاورزی مشکلات بودجه‌ای روابط عمومی‌ها در حال پیگیری است افزود: یکی از برنامه‌های مهم ما در وزارتخانه راه‌اندازی سامانه پایش بوده که از طریق آن اطلاعات و اخبار بخش کشاورزی کشور در اسرع وقت در اختیار مدیران ارشد و میانی قرار گرفته و از طرف دیگر امکان ارسال و درج اخبار بیشتری در رسانه‌ها فراهم شده و می‌تواند برای ردیابی اخبار چاپ شده در مطبوعات و درج شده در خبرگزاریها به روابط عمومی‌ها کمک کند.

مدیرکل روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان‌کرد:خوشبختانه مهندس منصوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه مفهوم روابط‌عمومی را درک کرده و اولین کسی که از روسای سازمانها درخواست ارتقاء روابط‌عمومی از اداره به مدیریت را داشته ایشان بوده و به همین دلیل است که روابط عمومی جهاد کشاورزی این استان جزء موفق‌ترین روابط عمومی‌های کشور است.

در ادامه این گردهمایی پس از بحث و تبادل نظر پیشنهادات اعضاء به‌عنوان برنامه‌های آتی روابط‌عمومی‌های منطقه 4 وزارت جهاد کشاورزی مصوب گردید.

گفتنی‌است در ابتدای این گردهمایی که روسای ادارات روابط عمومی سازمانهای جهاد کشاورزی استانهای کرمانشاه،لرستان،چهارمحال بختیاری، کهکیلویه بویراحمد،خوزستان و بوشهر و مسئولین روابط عمومی ادارات وابسته سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه حضورداشتند،مهندس علی‌اشرف منصوری رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه و حجت‌الله خاکی رئیس اداره روابط‌عمومی این سازمان و منطقه4کشورری به تشریح وضعیت بخش کشاورزی و برنامه‌های ارتباطی سازمان جهادکشاورزی کرمانشاه پرداختند.

ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز