کد خبر: 4170 A

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه:

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه از انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف و ضبط بیش از ۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

ایلنا -کرمانشاه: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه از انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف و ضبط بیش از ۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه، در جمع خبرنگاران با تشریح این خبر افزود: در ادامه مبارزات قاطعانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک کارگاه تولید ماده مخدر شیشه در شهر کرمانشاه کشف و با انهدام این کارگاه حدود پنج کیلوگرم شیشه کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سردار کریم کشوری افزود: سه نفر در این رابطه دستگیر و چند دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

کشوری در ادامه گفت: همچنین با انهدام یک باند تهیه و توزیع تریاک در مجموع بیش از ۱۳ کیلو و ۶۸۰ گرم تریاک که به طرز پیچیده‌ای در قالب لیمو در یک دستگاه کامیون جاسازی شده و از بندرعباس عازم کرمانشاه بود کشف و ضبط شد.

وی در ادامه از کشف ۱۵ کیوگرم حشیش و دستگیری باند سه نفره‌ای که اقدام به انتقال حشیش از استانهای مرکزی به استان کرمانشاه می‌کردند، خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همچنین گفت: در مجموع در جریان این کشفیات، هشت نفر دستگیر و پنج دستگاه خودرو توقیف شده است که در صورت محرز شدن جرم مته‌مان از سوی دستگاه قضایی به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

کشوری با اشاره به آمار کشفیات مواد مخدر استان کرمانشاه در سال جاری گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۹۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد افزایش داشته است.

وی در پایان از متلاشی شدن ۱۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: آمار دستگیرشدگان در این رابطه نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش یافته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر