کد خبر: 40914 A

استاندار کرمانشاه:

انتخابات در ایران اسلامی همواره بصورت آزاد و براساس رای مردم برگزار شده و می‌شود و صحبت انتخابات آزاد که از سوی دشمنان مطرح می‌شود کاملاً منافقانه و فتنه جویانه است.

ایلنا ـ کرمانشاه: استاندار کرمانشاه گفت: مردم ایران اسلامی طی سال‌های پس از پیروزی شکومند اسلامی همواره هر جا که به حضور آنان نیاز بوده با قدرت و مشارکت گسترده‌ای علاقه و اشتیاق خود را به نظام نشان داده‌اند.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، سید دادوش هاشمی با اشاره به اینکه از اول انقلاب تاکنون دشمنان سعی و تلاش کرده‌اند که انتخابات برگزار شده در کشور را غیر دموکراتیک عنوان کنند، تاکید کرد: معاندین نظام به دلیل اینکه از واقعیات جامعه ایران بی‌اطلاع هستند همواره راه و مسیر اشتباه را علیه این مردم غیور در پیش می‌گیرند، زیرا آنان تنها به مادیات و جدا از اندیشه‌های بسیجی و با بصیرت مردم ایران فکر می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم ولایی و متعهد ایران اسلامی با تابعیت از فرامین رهگشای مقام معظم رهبری همواره و پیوسته در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور منسجمی دارند و همچنین به اصول دموکراسی واقعی و مردم سالاری دینی نیز پایبند هستند، افزود: در ایران اسلامی ولی نعمتان واقعی انقلاب خود مردم هستند و بر همین اساس هر جا که به حضور آنان نیاز باشد با قاطعیت حضور گسترده خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تصریح کرد: دشمنان بدانند که انتخابات در این مملکت بر اساس رای و فکر ملت صورت می‌گیرد و زیبایی انتخابات کشور در این است که کسی قدرت تشخیص این را ندارد که چه کسی برنده انتخابات است.

هاشمی افزود: همانطوری که مقام معظم رهبری فرموده‌اند؛ انتخابات در ایران اسلامی همواره بصورت آزاد و براساس رای مردم برگزار شده و می‌شود و صحبت انتخابات آزاد که از سوی دشمنان مطرح می‌شود کاملاً منافقانه و فتنه جویانه است.

وی در پایان گفت: بدون شک حضور گسترده مردم در انتخابات آینده ضمن اینکه پاسخ مناسبی به یاوه گویان استکبار جهانی است، در تقویت بیش از پیش پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز موثرخواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر